TRWAŁA DEPILACJA BEZ LASERA

TRWAŁA DEPILACJA BEZ LASERA

4907
0
PODZIEL SIĘ

Jeśli chcesz trwale pozbyć się owłosienia np. z nóg, pach, bikini czy twarzy, a nie masz ochoty na zabieg laserowy, alternatywą jest zabieg EpilFree – na bazie składników roślinnych. 

Jak to działa? 

System EpilFree został stworzony przez kosmetologa światowej sławy, dr Joel Konis. W skrócie polega na nałożeniu na skórę specjalnego preparatu na bazie aktywnych składników roślinnych, który działa bezpośrednio na korzeń włosa, zapobiegając proliferacji (namnażaniu się) komórek. Ponieważ nie wszystkie komórki są wtedy w fazie wzrostu, zabieg trzeba powtórzyć kilka razy (od 2 do 10), tak jak w wypadku depilacji laserowej. Z czasem osiąga się efekt aż do 80% zahamowania wzrostu owłosienia. 

Epilfree, depilacja ciałaZabieg może być stosowany do każdego rodzaju i koloru włosów, niezależnie od koloru karnacji – jest więc bardzo uniwersalny. Poleca się go również mężczyznom, np. na owłosioną klatkę piersiową lub plecy. EpilFree jest bezbolesny i trwa tylko ok. 5-8 minut – to jego duża zaleta! Przed nim trzeba wykonać depilację woskiem lub pastą cukrową (to już może trochę boleć;-).

EpilFree oferuje kilka systemów dostosowanych do różnych partii ciała: Facial – do twarzy, Body – do ciała, Intim – do okolic intymnych. W każdym wariancie system składa się ze specjalnego aktywatora, który rozszerza pory, ułatwiając penetrację składników aktywnych, oraz produktu (Tonera) aktywnie hamującego wzrost włosów. 

Zabieg został zatwierdzony przez Ministerstwo Zdrowia, nie powoduje skutków ubocznych. 

Jak wygląda zabieg? 

Krok 1 – mechaniczna depilacja włosków (np. woskiem, pastą cukrową czy na twarzy – pęsetą)

Krok 2 – rozpylenie aktywatora powodującego rozszerzenie porów

Krok 3 – rozpylenie i rozmasowanie tonera hamującego wzrost włosków

Przed zabiegiem nie należy stosować na ciało żadnych kremów, talków czy olejków (mogą zapychać pory), a po nim – unikać prysznica i nadmiernego pocenia się (a więc np. wysiłku fizycznego) do 6 godzin po zabiegu (w tym czasie w skórze działają składniki aktywne). 

Epilfree zabieg, depilacja

Orientacyjne ceny zabiegów: pachy – ok. 100-120 zł, łuki brwiowe – ok. 50-60 zł, wąsik – ok. 60 zł, bikini – 150-220 zł, całe obie nogi – 300-340 zł

Listę gabinetów wykonujących te zabiegi znajdziesz na stronie www.epilfree.pl

 

WRAŻENIA Z ZABIEGU:

„Najpierw, na części nogi została wykonana tradycyjna depilacja woskiem, po czym kosmetyczka rozprowadziła na niej bezbarwny żel – aktywator. Rozszerza on pory czterokrotnie, aby ułatwić wnikanie składników aktywnych w głąb skóry. Potem była depilacja drugiej nogi i ten sam żel. Następnie kosmetyczka wróciła do pierwszej części nogi i wmasowała dość intensywnymi ruchami drugi preparat. Toner spowalnia odrost włosów, osłabia je i zapobiega ponownemu odrastaniu, działając głęboko w komórce włosa. Wszystkie te czynności w odpowiedniej kolejności zostały sprawnie powtórzone przez kosmetyczkę i faktycznie depilacja trwała tylko chwilkę dłużej niż zazwyczaj. Moim zadaniem było teraz nie myć depilowanej powierzchni przez 6-8 godzin. Zachwycona efektem, bez śladu włosów na nogach, pojawiłam się w gabinecie 6 tygodni później na depilację reszty ciała. Włoski na nogach powoli się teraz pojawiają, ale jest ich dużo mniej i są znacznie słabsze. Zdecydowanie poddam się całej serii zabiegów EpilFree i polecę go moim koleżankom. No i może namówię też w końcu męża… :-)” – Olga

 

Przed i po

Zobaczcie efekty zabiegu EpilFree na:

• nogi

EpilFree, depilacja nóg

• plecy

EpilFree, depilacja pleców

• przedramiona

EpilFree, depilacja ramion