ULTRAPLEX COLOR z Laboratorium Kosmetycznego Joanna to marzenie każdej kobiety często farbującej włosy! Dlaczego? Bo już w trakcie zmiany koloru zapewnia włosom dogłębną regenerację. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu i zastosowaniu nowatorskiej technologii „plex” możesz cieszyć się zdrowymi, lśniącymi i wypielęgnowanymi włosami zaraz po farbowaniu. 

logo Ultraplex Color

Po zastosowaniu „klasycznej” farby, zwłaszcza rozjaśniającej, włosy często są szorstkie, przesuszone, osłabione i pozbawione blasku. Przypomnij sobie, ile czasu musiałaś poświęcić i ilu dodatkowych kosmetyków użyć, aby je zregenerować i przywrócić im zdrowy połysk po zmianie koloru. Teraz wszystko to otrzymujesz już w trakcie farbowania! Zależy Ci na trwałym, intensywnym kolorze, ale nie kosztem poniszczonych pasm i kosmyków? Sięgnij po nowość do farbowania włosów – ULTRAPLEX COLOR z Laboratorium Kosmetycznego Joanna.

Joanna UltraplexJak to możliwe?

Dzięki innowacyjnej formule podczas farbowania z ULTRAPLEX COLOR następuje głęboka odbudowa struktury włosa. Aktywator dodawany do farby jest nośnikiem składników odżywczych i regenerujących. Składniki te razem z farbą wnikają głęboko w strukturę włosa i intensywnie wzmacniają oraz odbudowują wiązania wewnątrz włosów, sprawiając, że stają się one mniej łamliwe. To właśnie dlatego po farbowaniu ULTRAPLEX COLOR Twoje włosy są zregenerowane, odżywione i pełne blasku, a kolor prezentuje się na nich jeszcze lepiej.

Ultraplex ColorJak u profesjonalisty!

Efekt regeneracji i intensywnej pielęgnacji włosów podczas farbowania był do tej pory możliwy do uzyskania tylko w salonie fryzjerskim. Teraz dzięki ULTRAPLEX COLOR możesz się nim cieszyć bez wychodzenia z domu! Innowacyjna formuła ULTRAPLEX COLOR czerpie z doświadczeń profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych do farbowania w salonach fryzjerskich, a jej skuteczność została potwierdzona serią badań. To naprawdę działa!

Joanna UltraplexCo znajdziesz w opakowaniu?

Wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się nowym intensywnym kolorem i włosami w doskonałej kondycji, a więc: tubka z farbą, saszetka z utleniaczem, a także saszetka z Aktywatorem (należy dodać ją do farby – składniki zawarte w Aktywatorze odbudowują mostki dwusiarczkowe głęboko w strukturze włosa). Oprócz tego opakowanie zawiera saszetkę ze Stabilizatorem (który należy nałożyć na włosy bezpośrednio po farbowaniu dla ustabilizowania odbudowanych mostków dwusiarczkowych), ulotkę oraz rękawiczki.

Gotowa na ULTRAPLEX COLOR? Zanim przystąpisz do farbowania, obejrzyj nasze video i zobacz, jak krok po kroku farbować włosy z ULTRAPLEX COLOR dla otrzymania najlepszych rezultatów.

Komfort stosowania

Obawiasz się, że farbowanie włosów z ULTRAPLEX COLOR jest trudne i czasochłonne? Absolutnie nie! Cały proces wygląda dokładnie tak samo jako koloryzacja innymi farbami przeznaczonymi do domowego użytku. Czyli? Zgodnie z instrukcją na opakowaniu połącz farbę z kartonika z utleniaczem i aktywatorem. Następnie, po określonym czasie, zmyj farbę i nałóż stabilizator, który zamknie łuski włosowe. Po skończonym farbowaniu umyj włosy szamponem ULTRAPLEX z Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Uwaga! Dla wzmocnienia efektu i kompleksowej pielęgnacji włosów farbowanych możesz stosować ten szampon do każdego mycia. W linii Ultraplex znajdziesz również odżywkę do włosów i Regenerator.

Ultraplex pielęgnacjaJuż teraz ciesz się innowacyjną koloryzacją połączoną z regeneracją włosów we własnym domu dzięki serii nowych kosmetyków z Laboratorium Kosmetycznego Joanna. ULTRAPLEX COLOR i ULTRAPLEX z Laboratorium Kosmetycznego Joanna czekają na Ciebie w dobrych sklepach i drogeriach! 

Ultraplex ColorWięcej na: www.joanna.pl

Facebookwww.facebook.com/LaboratoriumKosmetyczneJoanna

 

logo Joanna

4 KOMENTARZE

  1. Uwielbiam produkty Joanny, od lat ich stosuję i każdy mi się sprawdza. Dlatego z chęcią kupiłam jedną z nowych farb, bo akurat przyszedł czas na farbowanie. Jak zawsze zdecydowałam się na blond nr 10.13. Super krycie, świetne w dotyku włosy, a cały efekt jak po fryzjerze.