Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Volumizer Bourjois – objętość w 2 etapach

Volumizer Bourjois – objętość w 2 etapach

0

mascara Volumizer Bourjois, visuel

Tego jeszcze nie było – mascara, w której możesz automatycznie dawkować ilość nabieranego tuszu dzięki „dobudowującej się” szczoteczce! Używasz jednej nakładki i masz efekt bardziej naturalny. Dokręcasz drugą – i rzęsy zyskują superobjętość! Sprawdź, jak to działa. 

Wszystko jest zasługą magicznej szczoteczki. Nie tylko perfekcyjnie otula rzęsy makijażem, ale też sprawia, że tusz się nie osypuje podczas aplikacji. 

mascara Volumizer BourjoisGdy wybierzesz Etap 1 – szczoteczka z oszczędnie dozowaną ilością formuły naturalnie pomaluje twoje rzęsy, perfekcyjnie je rozdzielając, wydłużając i wygładzając.

Gdy zdecydujesz się na Etap 2 (dołączasz go do 1) – pojawi się szczoteczka z bogato dozowaną formułą, która pozwala uzyskać aż 11 razy większą objętość rzęs! 

Dodatkowe zalety: 

  • Ultrapogrubiająca, wzbogacona o kapsułki ceramidów maskara Volumizer oferuje natychmiastowe i stopniowe zwiększenie objętości rzęs wraz z kolejną aplikacją. Nie tylko ładnie je modeluje, ale też otula czernią (jest to ponadczasowa czerń antracytowa) od nasady aż po końce. 
  • Formuła mascary wzbogacona została w woski roślinne, prowitaminę B5 oraz ceramidy o właściwościach wzmacniających i regenerujących rzęsy.
  • Tusz ma wysoką tolerancję, może być używany przez osoby o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe.
  • Zdecydowany, mocny design opakowania oddaje rezultat makijażu, który uzyskujemy przy zastosowaniu tej maskary.

Polecamy!

Mascara Volumizer (48,99  zł).

Uwaga! Dołącz do grupy testerek Bourjois i przetestuj jedną z 70 MASCAR VOLUMIZER BOURJOIS! 

testuj kosmetyki Bourjois