Strona główna MAKIJAŻ TRENDY I KOLEKCJE VIRTUAL SMOKY GLAM

VIRTUAL SMOKY GLAM

0

1. Błyszczyk (11, 20 zł), 2. Tusz do rzęs (12, 40 zł), 3. Puder (15 zł), Cień do powiek (12, 70 zł)

Marka Virtual proponuje kosmetyki do wykonania popularnego makijaż smoky eyes. Główną rolę w kolekcji odgrywają potrójne cienie do powiek, a tym co ją wyróżnia są kolorowe tusze do rzęs, fajnie dopełniające makijaż oczu.

oprac. Kasia Kosieradzka

Makijaż smoky eyes całą uwagę koncentruje na wyraźnie zaakcentowanych oczach. Usta pozostają delikatne, a cera ma być gładka i rozświetlona.

W zestawie znajdują się cienie do powiek, pudry, błyszczyki oraz kolorowe maskary, zawierające naturalne składniki.

Cienie do powiek

To sześć potrójnych cieni do powiek w odcieniach wielbłądziej wełny, oberżyny, szarości, czy kobaltu. Cienie zostały ponumerowane według zalecanej kolejności nanoszenia na powieki, dzięki czemu wykonanie makijażu smoky eyes staje się łatwiejsze.

Pudry

W kolekcji znajdują się propozycje w ciepłym i zimnym odcieniu, dzięki czemu można je stosować przy różnych typach karnacji. Możesz wybrać pomiędzy pudrem rozświetlającym z srebrnymi lub złotymi drobinkami brokatu.

Błyszczyki

Przy makijażu smoky eyes usta powinny być delikatne. W kolekcji Smoky Glam znajdują się świetliste błyszczyki w delikatnych odcieniach różu i beżu.

Kolorowe maskary

Nawiązują do szalonych lat 80. Virtual proponuje trzy kolory: turkusowy, fioletowy i ultramarynę. Łącząc je z podobną gamą cieni na powiekach można uzyskać ciekawy, monochromatyczny efekt.

Poprzedni artykułCZY JESTEŚMY PRZESOLENI?
Następny artykułVolumizer Bourjois – objętość w 2 etapach