WELLAFLEX SATIN STYLE

WELLAFLEX SATIN STYLE

1291
0
PODZIEL SIĘ

Pamiętacie czasy, kiedy do utrwalenia fryzury służył po prostu zwykły lakier, bez względu na to, jaki rodzaj włosów się miało? Dziś na szczęście jest inaczej. Marka Wellaflex powiększyła swoje portolio o nowe produkty do stylizacji, które jednocześnie pielęgnują włosy.

Każda kobieta jest inna. Różnimy się marzeniami, charakterem, a także wyglądem, który jest dla nas, płci pięknej, szczególnie ważny. Każda z nas jest inna, ale wszystkie chcemy zachwycać pięknymi włosami. Dlatego warto o nie zadbać także podczas stylizacji. Wella oferuje szerokie portfolio produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, którą wzbogaciła o kolekcję kosmetyków Wellaflex Satin Style. Produkty te zapewniają długotrwałe i elastyczne utrwalenie fryzury, a co więcej, sprawiają, że włosy stają się miękkie i przyjemne w dotyku.

Wellaflex Satin Style

Wszystkie linie składają się z lakieru i pianki do włosów oraz pomagają chronić włosy przed promieniami UV. Cena każdego produktu to 12,99 zł.

Kolekcja Wellaflex Satin Style – stylizacja dobrana do indywidualnych potrzeb włosów 

W skład nowej kolekcji Wellaflex Satin Style wchodzą cztery linie kosmetyków, będące odpowiedzią na  główne potrzeby pielęgnacyjne włosów: 

  • Stylizacja i Odnowa –  do włosów  zniszczonych, pomaga poprawić wygląd włosów
  • Hydro Style – do włosów suchych i szorstkich, nawilża włosy, zapobiega ich puszeniu się
  • Sensitive – dla wrażliwej skóry głowy, elastycznie utrwala fryzurę, zmniejszając ryzyko alergii
  • Bardzo Mocno Utrwalająca – zapewniająca bardzo mocne utrwalenie włosom normalnym, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności i naturalnej miękkości włosów.