Strona główna PIELĘGNACJA MĘSKA PIELĘGNACJA WŁOSY NA KLACIE – JAK FACET MOŻE JE USUNĄĆ?

WŁOSY NA KLACIE – JAK FACET MOŻE JE USUNĄĆ?

Twój mężczyzna pragnie mieć gładką klatę? Sprawdź, co możesz mu podpowiedzieć!

1. Golenie. To chyba najszybszy sposób na usunięcie niechcianego owłosienia, ale moim zdaniem niezbyt dobry. Dlaczego? Włoski szybko odrosną  i z każdym goleniem będą coraz mocniejsze.

2. Woskowanie w gabinecie. Co prawda jest to bolesna metoda, ale faceci to przecież twardziele! 😉 Dzięki niej skóra będzie pozbawiona włosów przez ok. 4 tygodnie. Włoski będą odrastały też słabsze i mocniejsze. Minus – trzeba czekać, aż włoski znów osiągną długość ok. 1 cm – krótszych wosk nie chwyci.

3. Depilacja cukrowa. Daje podobne efekty do woskowania. Czym więc się różni? Depiluje się z włosem, a nie pod włos, jak w przypadku wosku. Pasta cukrowa chwyta włoski o długości nawet 1 mm – nie trzeba więc długo czekać do kolejnego zabiegu.

4. Depilacja laserowa. Choć jest kosztowna, przynosi dobre efekty. Z medycznego punktu widzenia jest zupełnie bezpieczna i daje wspaniałe rezultaty. Z roku na rok lasery mają coraz doskonalsze technologie, dzięki czemu są skuteczniejsze (usuwają na stałe coraz więcej włosków). Pamiętaj, by po tego typu depilacji twój facet chronił skórę przed słońcem minimum 2 tygodnie i dodatkowo zabezpieczał ją kosmetykami z wysokim filtrem UV.

5. Uświadom swojemu facetowi, że takie miejsca, jak salon kosmetyczny czy klinika medycyny estetycznej są też dla mężczyzn. Zadbany facet jest coraz bardziej tredny! 😉

Odpowiedziała: Kasia Kosieradzka

Poprzedni artykułJOANNA KORONIEWSKA TWARZĄ LINII AVON SOLUTIONS TRULY RADIANT
Następny artykułMAKIJAŻE NA LATO