Strona główna FRYZURY WZMOCNIJ WŁOSY WIOSNĄ!

WZMOCNIJ WŁOSY WIOSNĄ!

0

keartyna, Joanna

Jeśli po zimie twoim problemem są osłabione, matowe, łamliwe włosy, zafunduj im kurację na bazie keratyny. Stanowi ona ich podstawowy budulec i szybko przywróci im zdrowy wygląd i witalność. Poznaj wyjątkową linię kosmetyków regenerujących włosy – Joanna Keratyna. 

Czym jest keratyna? 

Białkiem produkowanym w mieszkach włosowych, które stanowi główny budulec włosów. Kiedy włosy robią się matowe, łamliwe, osłabione, a nawet kruszą się czy wypadają – może to być sygnał, że brakuje im właśnie keratyny. Jej ubytek może następować pod wpływem czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, zbyt wysoka lub niska temperatura, intensywne lub nieprawidłowe zabiegi stylizacyjne i pielęgnacyjne. W takim wypadku pomoże „suplementacja” keratyny i dostarczanie jej w głąb włosów poprzez kosmetyki. Na rynku profesjonalnym dostępne są też specjalne zabiegi keratynowe, które mogą stanowić uzupełnienie codziennej pielęgnacji. 

Joanna Keratyna

Linia ta została stworzona z myślą o włosach szorstkich, matowych, łamliwych i zniszczonych. W jej skład wchodzą 3 produkty zawierające kompleks keratynowy, który rozpoznaje najbardziej uszkodzone miejsca na powierzchni włosa, aby je wzmocnić i uzupełnić w nich ubytki keratyny. Są to: 

keartyna, Joanna

Szampon – uzupełnia ubytki keratyny i odbudowuje włosy dzień po dniu. Po umyciu włosy są doskonale oczyszczone i miłe w dotyku.

Odżywka – nie tylko wzmacnia włosy, ale też pomaga je rozczesać, nadaje im miękkość, sprężystość i zdrowy blask. 

Odżywka w sprayu – wygodna w użyciu, można ją zabrać ze sobą do pracy, aby w ciągu dnia szybko odświeżyć fryzurę (można nakładać ją zarówno na wilgotne, jak i suche włosy). Nie wymaga spłukiwania – dzięki czemu zawarty w niej innowacyjny kompleks keratynowy działa jeszcze dłużej i skuteczniej.

Efekt: włosy stają się sprężyste, mocne, zdrowe, pełne pięknego blasku. Łatwo się rozczesują, są bardziej wytrzymałe i odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Polecamy (nie tylko na wiosnę:-)!

 

To ciekawe: dlaczego włosy ulegają osłabieniu wiosną?

To skutek… zimy! Wtedy nasza dieta była uboższa, a włosy: przegrzewane czapkami, narażone na nagłe zmiany temperatury, częściej suszone i stylizowane na ciepło. To wszystko odbiło się na ich kondycji i wiosną z reguły są słabsze. Wymagają intensywnego odżywienia – uzupełnianie ubytków keratyny to podstawa ich odbudowy. Warto też teraz zadbać o dietę bogatą w witaminy i minerały, ograniczyć zabiegi szkodzące włosom.

 
 
 
Poprzedni artykułORIFLAME THE ONE
Następny artykułLierac Magnificence
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.