ZABIEGI NA PRZEBARWIENIA!

ZABIEGI NA PRZEBARWIENIA!

2989
0
PODZIEL SIĘ

Po lecie na naszej skórze mogą wystąpić przebarwienia spowodowane promieniami słonecznymi. Klinika La Perla oferuje zabiegi, które likwidują takie zmiany skórne poprzez peelingi oraz specjalne lasery stosowane w medycynie estetycznej.

  Peeling medyczny Cosmelan 

Terapia składa się z dwóch etapów, najpierw przeprowadza się zabieg złuszczający w gabinecie, a następnie pacjent sam pielęgnuje skórę w domu kremem Cosmelan2 według zaleceń, które otrzymuje po zabiegu. Krem zawiera retinoidy o silnym działaniu rozjaśniającym i odmładzającym. Twarz staje się rozjaśniona, odmłodzona, plamy znikają, a blizny potrądzikowe wygładzone.

 Dermelan 

To następca Cosmelanu cechujący się wyższym stężeniem składników aktywnych i z tego względu jest on skuteczny w usuwaniu przebarwień opornych na inne preparaty. Kuracja umożliwia skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, przywraca skórze gładkość i blask. Program terapii jest indywidualnie dopasowany do potrzeb pacjenta i fototypu skóry. Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. W przypadku ciemnej skóry plamy znikają po 8 do 10 dniach. U osob o jasnej karnacji zanik plam jest obserwowany między 8. a 21. dniem. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%.

 Laser Palomar LuxG 

Działanie urządzenia oparte jest o zasadę fototermolizy selektywnej, która polega na namierzaniu odmiennych chromoforów w skórze, które selektywnie absorbują energię laserową lub świetlną w postaci ciepła i wykazują pożądaną reakcję. Optymalne fale światła rozjaśniają przebarwienia poprzez namierzanie chromoforów melaniny. Uszkodzone zmiany są następnie rozjaśniane na skutek naturalnych procesów odnowy skóry, w efekcie których zmiana znika ze skóry. Przebarwienia łagodnie łuszczą się i znikają ze skóry w ciągu 2-3 dni, zaś zmiany naczyniowe bledną i znikają w ciągu 10-14 dni. 

 

 Beauty Box 

Beauty Box by Klinika La Perla to innowacyjne urządzenie wykorzystujące system typu All in One. Posiada 7 niezależnych głowic przystosowanych do wykonywania zabiegów poprawiających wygląd, jędrność oraz koloryt skóry twarzy i ciała. To wielofunkcyjny aparat, który pozwala na wykonywanie różnorodnych zabiegów, od usuwania zbędnego owłosienia po redukcję zmarszczek, przebarwień i rozstępów. 

Wykorzystuje cztery głowice IPL (Intense Pulse Light), jedna z nich usuwa przebarwienia już podczas jednego zabiegu, co jest absolutną nowością na rynku (zwykle zabiegi trzeba powtarzać). Dodatkowo jest tu głowica PLG do mikrodermabrazji (wykorzystująca diementowe dyski o różnej grubości), która usuwa drobne przebarwienia, a także głowica R-Sonic – pierwsza głowica do zabiegów na twarz, która wykorzystuje RF i ultradźwięki – dla regeneracji i pojędrnienia skóry.

 

Więcej na www.la-perla.pl

zabieg System Photofacials z wykorzystaniem lasera Palomar Lux G