ZABIEGI PRZED SYLWESTREM

ZABIEGI PRZED SYLWESTREM

943
0
PODZIEL SIĘ

Zobacz, z jakich zabiegów skorzystać przed sylwestrową nocą, by wyglądać perefkcyjnie! Poleca Klinika Time Clinic.

Aby skóra wyglądała świeżo i promiennie, warto zdecydować się na zabieg mezoterapii, który wygładzi, odżywi i widocznie odmłodzi skórę. Możesz również pomyśleć nad wykonaniem makijażu trwałego. W Klinice Time Clinic wykonywany jest on techniką Long-Time-Liner, która zagwarantuje nam spektakularny efekt podkreślenia naturalnego piękna.

Na ciało najlepszym wyborem będzie zabieg lipozjii – ten całkowicie bezpieczny i szybki sposób pomoże pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Zabieg może być wykonany np. na podbródku lub powierzchni ud, kolan, brzucha, pośladków czy bioder. Po tym zabiegu, nawet w bardzo obcisłej małej czarnej, będziesz wyglądać perfekcyjnie.

Pięknie opalona skóra optycznie wyszczupla. Jednak ciężko w środku zimy uzyskać tak lubiany przez nas brzoskwiniowy koloryt odcień. Dlatego przed zabawą sylwestrową w Klinice Time Clinic możesz poddać się zabiegowi opalania natryskowego. Szybko uzyskasz efekt pięknie i  naturalnie opalonej skóry.

W Klinice Time Clinic możesz również skorzystać z serii masaży relaksacyjnych oraz odżywczych, które wprawią się w doskonały nastrój, nie tylko na zabawę sylwestrową, ale na cały zbliżający się nowy rok! Klinikę Time Clinic doceniają m.in. Agata Młynarska oraz Marta Grycan.