Strona główna FRYZURY ZIELONA PIELĘGNACJA REF.

ZIELONA PIELĘGNACJA REF.

0

Podążasz za ekotrendem w pielęgnacji? Wypróbuj nowe ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji włosów marki REF.


Cywilizacja stawiając na rozwój i ciągłe ulepszenia, posunęła się o krok za daleko. Na pierwszym miejscu stawiając użyteczność, przestała zwracać uwagę na dobro człowieka i na jego zdrowie. Technologia idąc naprzód, przyprowadziła za sobą szkodliwe konserwanty i składniki chemiczne stosowane w kosmetykach pielęgnacyjnych. Obecnie większość szamponów jest nimi mniej lub bardziej obciążona. Świadomi konsumenci na szczęście nie godzą się na półprodukty, szukają czegoś idealnego dla pielęgnacji ich włosów i ochrony środowiska.

Szwedzka marka REF. znalazła rozwiązanie – technologię wolną od siarczanów!

REF. stworzył linię szamponów i odżywek, których formuła zawiera wyważoną mieszanką składników: olejki kamani, olejek arganowy, olej lniany, wyciąg z borówek i orzechów.

Kolekcja REF. Sulface Free zawiera 4 optymalnie skomponowane linie:

  • REF Volume Concept – dla włosów pozbawionych lekkości i objętości, zawiera wyciąg z olejku z nasion żmijowca zwykłego  oraz białych liści i nasion lnu
     
  • REF Colour Safe  Complex – dla włosów farbowanych, zawiera ekstrakty z orzechów, jagód i oleju palmowego
     
  • REF Moisture Complex – dla włosów suchych i zmęczonych, zawiera ekstrakty z borówki brusznicy, orzechów laskowych i macadamia
     
  • REF Reparative Complex – dla włosów zniszczonych, zawiera ekstrakty z nasion drzewa neem, borówki brusznicy i orzechów włoskich.

Polecamy!

Poprzedni artykuł10 ZASAD PIELĘGNACJI WŁOSÓW
Następny artykułWYWIAD Z EDYTĄ GÓRNIAK
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.