MONALISA TOUCH

MONALISA TOUCH

1865
0
PODZIEL SIĘ

zabiegi medycyny estetycznej, ginekologia estetyczna

Warszawski salon medycyny estetycznej SkinClinic zaprezentował nowy laser do zabiegów ginekologii estetycznej – MonaLisa Touch. To pierwszy i jedyny laser stworzony specjalnie z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety!

To już nie jest temat tabu! Zapotrzebowanie na zabiegi rekonstrukcyjne ginekologii estetycznej stale rośnie. Pacjentki śmiało zaczęły się zgłaszać do lekarzy z różnymi problemami: od blizn poporodowych, po deformację wewnętrznych lub zewnętrznych narządów intymnych.

Utrata elastyczności pochwy i braku nawilżenia

Problem utraty pierwotnej elastyczności pochwy dotyczy wielu kobiet, które często mają także obiekcje co do jej rozmiaru i prawidłowego nawilżenia.

Niezadowalający stan narządów intymnych może być skutkiem porodu lub jest wynikiem naturalnego procesu starzenia się związanego z okresem menopauzy.

Zabiegi korygujące zmiany okolic intymnych wykonywane są przy pomocy specjalnej końcówki wyposażonej w skaner, którą wprowadza się do wnętrza waginy. Laser działa bezpośrednio na ścianki pochwy, modelując je, napinając oraz stymulując tkankę i kolagen do regeneracji.  Redukuje też suchość dzięki regeneracji i odmłodzeniu ścianek pochwy. W efekcie stają się one bardziej elastyczne i zwarte. Dzięki rekonstrukcji ścianek, zostaje przywrócona funkcjonalność i estetyka waginy sprzed porodu, czy okresu menopauzy, wzrasta poziom nawilżenia. W rezultacie pacjentka odczuwa znaczną poprawę jakości życia zarówno codziennego jak i intymnego.

Zabiegi nie wymagają przygotowań, wystarczy konsultacja lekarza ginekologa. Są zupełnie bezbolesne i trwają zaledwie pięć minut. Już trzy dni po procedurze pacjentka może wrócić do aktywności seksualnej. Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o ilości przeprowadzonych zabiegów. Czasem wystarczy jednorazowa procedura dla osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.  W innych przypadkach zabieg należy powtórzyć od 2 do 4 razy, w odstępach od 2 do 4 tygodni.

MonaLisa Touch, zabieg medycyny estetycznej, ginekologia estetyczna

Zabieg ten wykonywany jest zarówno u kobiet bardzo młodych, jak i dojrzałych. Przywrócenie estetyki obszaru intymnego znacznie wpływa na poprawę samopoczucia pacjentki i jej samooceny.

Estetyczna korekcja intymnych narządów zewnętrznych 

Coraz istotniejszą pozycję w ginekologii estetycznej zajmuje rekonstrukcja korekcyjna waginy. Zabiegi wykonywane laserem SmartXide MonaLisa Touch relatywnie osiągają dużo lepsze wyniki od tych przeprowadzanym przy użyciu skalpela. Laser stymuluje koagulację tkanki, dzięki czemu nie występuje krwawienie. Zmniejsza to ryzyko powstawania blizn pooperacyjnych, redukuje obrzmienie obszaru zabiegowego oraz dyskomfortu po zabiegu i radykalnie skraca czas rekonwalescencji. Laser nie tylko modeluje zewnętrzne intymne obszary ciała kobiety, ale też zwiększa zwartość i elastyczność tkanki poprzez stymulację produkcji kolagenu.

urządzenia do wykonywania zabiegu MonaLisa Touch, SmartXide2

Zabieg ten wykonywany jest zarówno u kobiet bardzo młodych jak i dojrzałych. Przywrócenie estetyki obszaru intymnego znacznie wpływa na poprawę samopoczucia pacjentki i jej samooceny. Czynniki fizjologiczny i funkcjonalny są równie istotne i poprawiają komfort życia kobiety.

Preparat Desirial

Zatrzymuje objawy starzenia okolic intymnych, takich jak: suchość pochwy, podrażnienia, trwały dyskomfort, świąt oraz utratę elastyczności. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w wargi sromowe większe, umożliwia przywrócenie objętości skórze, jej ponowne nawodnienie oraz wygładzenie. Zabieg ten pobudza również aktywność fibroblastów, czyli syntezę kolagenu.

 

Desirial, kwas hialuronowy, ginekologia estetyczna

preparat Desirial z kwasem hialuronowym

 

Co myślicie o tego typu zabiegach? Jesteśmy ciekawe waszych opinii!