Strona główna DIETA I ZDROWIE ĆWICZENIA I RELAKS ANNA MUCHA O REEBOK EASYTONE

ANNA MUCHA O REEBOK EASYTONE

0

Buty Reebok EasyTone dostępne są w sklepach firmowych Reebok w całej Polsce oraz 
w sieciach sportowych InterSport, GoSport, Sizeer, Martes Sport.

Anna Mucha zakończyła wyzwanie Reebok EasyTone, które podjęła 12 tygodni temu. Przez ten okres ambasadorka marki nosiła buty EasyTone podczas zwykłych aktywności takich jak praca, spacery, zakupy czy spotkania z przyjaciółmi. W efekcie pokonywała średnio 4 400 kroków każdego dnia. Regularne noszenie butów EasyTone zdecydowanie poprawiło formę Anny Muchy i przekonało ją jak łatwa i przyjemna może być praca nad zgrabną sylwetką.

Noszę EasyTone od momentu, kiedy zaczęłam współpracę z marką Reebok i muszę przyznać, że bardzo polubiłam ten produkt. EasyTone są nie tylko bardzo wygodne, ale pomagają mi również w codziennych ćwiczeniach. Chodząc w butach przez cały czas odczuwałam lekką niestabilność, przez co miałam wrażenie, że moje ciało zmuszone jest do zwiększonego wysiłku, nawet podczas zwykłego spaceru. Jestem w ciągłym ruchu, a buty dodatkowo mnie dynamizują – dzięki EasyTone wiem, że mogę czerpać z tego jeszcze więcej korzyści.

Anna Mucha

Technologia butów opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących, które wraz 
z systemem transferu powietrza powodują naturalną niestabilność przy każdym kroku, dając poczucie chodzenia jak po piasku. Dzięki temu, jak pokazują najnowsze badania przeprowadzone na Arizona State University, noszenie obuwia EasyTone przez okres 12 tygodni pomaga zmniejszyć tkankę tłuszczową średnio o 2,5%. 

Obuwie Reebok EasyTone to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą wrócić do formy. Nosząc EasyTone w każdym momencie możesz dbać o formę. Zasada jest prosta, im więcej chodzisz, tym więcej korzyści i satysfakcji możesz czerpać z codziennych aktywności.

Poprzedni artykułNOWY MAKIJAŻ POLSKICH STEWARDES
Następny artykułZABIEG CRYOLAB
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.