Strona główna PIELĘGNACJA ZABIEG CRYOLAB

ZABIEG CRYOLAB

0

Cryolab to najnowsze wielofunkcyjne urządzenie, które wyróżnia się wysoką skutecznością, zarówno podczas stosowania na obszarze całego ciała jak i twarzy. Klinika La Perla jest pierwszym miejscem na mapie Polski, gdzie można wykonać właśnie ten zabieg!

 Działanie zabiegu Cryolab na ciało: 

 • eliminacja cellulitu i rozstępów
 • redukcja miejscowej otyłości
 • ujędrnienie i napięcie skóry
 • zatrzymanie procesu wiotczenia skóry
 • poprawa struktury skóry
 • podniesienie tkanki biustu.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Zabieg wykonywany jest w trzech krokach:

1) działanie ultradźwiękami – w tym etapie następuje uszkodzenie błon komórek tłuszczowych

2) działanie falą radiową – kwasy tłuszczowe i toksyny są wydalane z organizmu przez układ limfatyczny

3) kriopoliza – obszar poddawany zabiegowi jest zasysany przez głowicę, następuje spowolnienie krążenia, komórki zostają zamrożone, podczas zabiegu zabezpiecza się skórę specjalnymi preparatem i gazą, gdy komórki tłuszczowe ulegają uśmierceniu, organizm pozbywa się ich do 90 dni po zabiegu.

Redukcja cellulitu

Odbywa się pod wpływem fal radiowych, przy 65 stopniach Celcjusza kwasy tłuszczowe zostają uwolnione, następuje wzrost krążenia krwi oraz dotlenienia, które ułatwiają wydalanie komórek tłuszczowych, włókna kolagenowe i elastynowe kurczą się, powodują napięcie skóry wpływając na redukcję cellulitu.

 Działanie zabiegu Cryolab na twarz: 

 • poprawa struktury skóry
 • lifting, podniesienie konturu twarzy
 • redukcja bruzd oraz zmarszczek
 • ujędrnienie i napięcie skóry
 • zatrzymanie procesu wiotczenia skóry.

1. głowica do twarzy RF z Vacuum 2. głowica do ciała RF z vacuum 3. głowica do ciała US + RF 4. głowica do kriolipolizy

Fala Radiowa Monopolarna

Penetruje skórę na głębokości od 5 mm do 6 mm, daje silniejsze efekty regenaracji, odbudowy oraz poprawy jędrności skóry, możliwość pracy we trzech programach (Lifting, Modeling i Custom) jest dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Bipolarna Fala Radiowa

Działają płycej od fal monopolarnych, dlatego też zabieg stosowany jest u pacjentów z metalowymi implantami lub w przypadku których pierwsze fale wywołują dyskomfort.

Zassanie próżniowe (Vacuum)

Jest to zassanie pulsacyjne, stosowane u osób z problemem podwójnego podbródka oraz ze znacznym, miejscowym otłuszczeniem.

gwiazdy w klinice La Perla na prezentacji urządzenia Cryolab, od lewej: Aleksandra Woźniak, Olga Borys, Małgorzata Potocka, Magdalena Schejbal, Sylwia Wysocka, Kalina Ben Sira, Ewa Gawryluk, Tamara Arciuch, Ewa Kasprzyk

Poprzedni artykułANNA MUCHA O REEBOK EASYTONE
Następny artykułAPETYCZNE KOSMETYKI
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.