Strona główna DZIEJE SIĘ BEZPŁATNA KONSULTACJA W GABINECIE DR. WITWICKIEGO

BEZPŁATNA KONSULTACJA W GABINECIE DR. WITWICKIEGO

0

lekarz bada kobietę

Chciałabyś skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, ale nie wiesz jaką metodę wybrać? Umów się na bezpłatne konsultacje!

Zastanawiasz się czy w twoim przypadku najlepszą metodą będzie wypełniacz czy lepsze rezultaty osiągniesz decydując się na bardziej inwazyjny zabieg? Dylemat „igła czy skalpel” rozwiąże lekarz na pierwszym spotkaniu, czyli na konsultacjach! Teraz w Gabinecie dr. Witwickiego możesz skorzystać z nich bezpłatnie!

Na spotkaniu lekarz ustali dokładnie, jakie metody sprawdzą się najlepiej w twoim przypadku, ustali program zabiegów oraz przedstawi kalkulacje kosztów.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z zakresu medycyny estetycznej, które przeprowadzi dr Joanna Wiśniewska-Goryń.

  • Kiedy? 10 kwietnia 2014 r., czwartek, godz. 15:00-18:00
     
  • Gdzie? Gabinet dr. Witwickiego, Warszawa, ul. Nasturcjowa 6
     
  • Zapisy i informacje? Pod numerem telefonu 728 840 465

Uwaga!

Wśród przybyłych osób możliwość wygrania bonu o wartości 500 zł (do zrealizowania na zabiegi epilacji laserowej Vectus, LPG Lipomassage , Endermolift2, Karboksyterapii Mesalyse – do wyboru)!

Odwiedź też stronę www.drwitwicki.pl

Polecamy!

Poprzedni artykułWSZYSTKO O LASEROWEJ KOREKCIE WZROKU
Następny artykułRozświetlające fluidy od Lirene
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.