Strona główna DZIEJE SIĘ BOXY INSPIREDBY – ULUBIONE KOSMETYKI GWIAZD

BOXY INSPIREDBY – ULUBIONE KOSMETYKI GWIAZD

0

InspiredBy, ulubione kosmetyki gwiazd

Tego jeszcze nie było! Boxy subskrypcyjne InspiredBy z ulubionymi produktami znanych osób, np. Ewy Chodakowskiej, Kasi Tusk, Anety Zając czy Stefano Terrazzino – teraz mogą trafić prosto do Ciebie! 

InspiredBy to innowacyjny kanał komunikacji, w postaci pudełka tworzonego przez gwiazdy, łączący znane i podziwiane osoby z ich fanami. To możliwość bliższego poznania autora 
i wybranych przez niego przedmiotów. To poniekąd zaproszenie gwiazdy do domu! Ulubione produkty gwiazd w pięknych pudełkach InspiredBy są już dostępne online.

InspiredBy, ulubione kosmetyki gwiazd

Do współpracy zaproszono aktorów, wokalistów, sportowców oraz ikony show biznesu. Każdy autor, cyklicznie tworzy dedykowaną kolekcję przedmiotów dla swoich fanów. W zestawach znajdują się również autorskie listy, wraz z opisem produktów i wyjaśnieniem, dlaczego znalazły się w pudełku. 
W pierwszej edycji InspiredBy można zapisać się na subskrypcję boxa od Ewy Chodakowskiej, Kasi Tusk, Anny Wendzikowskiej, Agnieszki Jastrzębskiej, Anety Zając, Stefano Terrazzino oraz Charlize Mystery. 

InspiredBy, ulubione kosmetyki gwiazd

InspiredBy to nowy projekt  spółki Shiny Group, wywodzącej się z Red Sky, która wprowadziła na nasz rynek modę na boxy subskrypcyjne. Właściciele słynnego w Polsce pudełka z kosmetykami ShinyBox, po sukcesie swojego beauty boxa, postanowili stworzyć zestawy komponowane przez gwiazdy. „Odkryliśmy ogromne zainteresowanie podobnym projektem w USA. Postanowiliśmy go przenieść na polski rynek, zwłaszcza, że jesteśmy pionierami boxów w Polsce. Mamy doskonałe doświadczenie i zaplecze w postaci niesamowitych ludzi, którzy pracują przy naszych projektach. Na początku 2012 roku stworzyliśmy ShinyBox, który został przyjęty z ogromnym entuzjazmem wysłaliśmy już blisko 100 000 pudełek. Wierzymy, że pudełka tworzone przez polskie Gwiazdy zyskają jeszcze większą popularność”. – mówi Michał Frejtak, CMO.

InspiredBy, ulubione kosmetyki gwiazd

Raz na trzy miesiące, box od wybranego autora, zostanie nam dostarczony prosto do domu, gdzie spokojnie możemy cieszyć się częścią świata naszej ulubionej gwiazdy. W przesyłce znajdziemy list oraz niezwykłe prezenty od ulubionej gwiazdy. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.

InspiredBy, ulubione kosmetyki gwiazd

Zestaw pozostaje niespodzianką do dnia pierwszej wysyłki. Na stronie www.inspiredby.pl uchylono jednak rąbka tajemnicy o spodziewanej wartości pudełek. Wygląda na to, że będzie ona przewyższała cenę pudełka co najmniej dwukrotnie. Ceny pudełek wahają się od 99 zł do 169 zł, przy czym te najdroższe mają osiągać wartość ponad 400 zł. 

InspiredBy, ulubione kosmetyki gwiazd

W pudełku znajdzie się zestaw oryginalnych, ekskluzywnych przedmiotów, wybranych przez danego autora. Mogą to być kosmetyki, książki, płyty, gadżety oraz akcesoria i biżuteria. Przedmioty, które są ponadczasowe, praktyczne i ekscytujące, a każdy odzwierciedla osobę, która go wybrała. W liście od autora, znajdzie się także uzasadnienie, dlaczego dany produkt został wybrany do zestawu. 
„W pudełku możemy otrzymać ten sam rodzaj notatnika, którego nasz ulubiony autor używał do notatek przy tworzeniu swojego bestsellera. Może to być również przedmiot, który znany artysta nosi przy sobie podczas ważnych wydarzeń. Ekscytujące w boxach Gwiazd jest to, że dzięki nim możemy lepiej poznać ulubionego autora, być bliżej niego i poznać jego gust i poczucie estetyki. Pudełka InspiredBy dostarczają wielu niesamowitych emocji”. – mówi Karolina Jędraszewska, CEO.

Więcej na: www.InspiredBy.pl

InspiredBy, ulubione kosmetyki gwiazd

InspiredBy, ulubione kosmetyki gwiazd

 

Poprzedni artykułZALETY PRODUKTÓW PEŁNOZIARNISTYCH
Następny artykułNOWOŚĆ NESTLE FITNESS!
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.