Strona główna DIETA I ZDROWIE NOWOŚĆ NESTLE FITNESS!

NOWOŚĆ NESTLE FITNESS!

0

Wielka innowacja w płatkach Nestlé FITNESS!

Wiele kobiet szuka sposobów zmniejszenia zawartości cukrów w swojej diecie, chcąc jednocześnie delektować się wspaniałym smakiem. Dlatego marka Nestlé zdecydowała się na redukcję cukrów w płatkach Nestlé FITNESS, choć nie było to łatwe zadanie.

Próbowano wielu różnych receptur, aby w ostateczności móc powiedzieć: udało się! Na początek usunięto cały cukier, zastępując go pełnym ziarnem i ryżem, a dopiero na sam koniec dodano jego zmniejszoną zawartość na samej powierzchni płatków. To pozwoliło zachować ten sam, wspaniały smak Nestlé FITNESS!

Nestlé FITNESS Plain mają teraz 30% mniej cukrów. Zgodnie z opinią 400 kobiet, które spróbowały płatki w ulepszonej recepturze, zachowały one ten sam wspaniały smak.

Może przekonasz się sama?

płatki Nestle Fitness

logo fitness

Więcej na: www.nestle-fitness.com/pl

 Zostań fanką Nestlé Fitness na www.facebook.com/NestleFitnessPL

 

Poprzedni artykułBOXY INSPIREDBY – ULUBIONE KOSMETYKI GWIAZD
Następny artykułSEKRETY URODY ANNY JURKSZTOWICZ
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.