Strona główna MODA BUTY FUN IN DESIGN

BUTY FUN IN DESIGN

buty fun in design

Czy marzyłyście kiedyś o stworzeniu swoich wymarzonych szpilek, które perfekcyjnie uzupełniałyby wieczorową kreację? Od teraz jest to możliwe! Marka Fun in design umożliwia zaprojektowanie każdej z nas wyjątkowej pary butów.

oprac. Ilona Choroszy

Prawie 200 modeli i ponad 100 rodzajów skór pozwalają na stworzenie jedynej w swoim rodzaju pary butów! Wszystkie modele wykonywane są ręcznie i powstają z najwyższej jakości skór, sprowadzanych z Włoch.

Markę Fun in Design określa się jako „pracownia własnego stylu”. Umożliwia kreowanie indywidualnego stylu w modzie oraz wyrażanie swojej osobowości, a wszystko to za rozsądną cenę!

buty fun in design

Sześć kroków do zaprojektowania własnej pary butów:

1. Wejdź na stronę www.funindesign.pl

2. Zmierz swoją stopę zgodnie z instrukcją zamieszczoną na stronie.

3. Wybierz model butów – baleriny, jazzówki, szpilki, koturny lub kozaki.

4. Wypełnij formularz zamówienia, wybierając kolor cholewki, podsuwki, podeszwy rodzaj obcasa i skóry.

5. Dokonaj wpłaty na konto (ceny wahają się pomiędzy 230-399zł).

6. Ciesz się butami własnego projektu!

 

Poprzedni artykułELIE TAHARI W POLSCE
Następny artykułJAK PRZEDŁUŻYĆ TRWAŁOŚĆ MAKIJAŻU?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]