Strona główna DIETA I ZDROWIE Curaprox – szczoteczka hydrosoniczna Black is White

Curaprox – szczoteczka hydrosoniczna Black is White

0
Curaprox Szczoteczka Hydrosoniczna

Pastę Curaprox Black is White mogliście już poznać ( WIĘCEJ TUTAJ >> ), teraz kolejna odsłona – szczoteczka hydrosoniczna Curaprox, która w duecie z pastą, gwarantuje prawdziwy efekt WOW!

Elegancki wygląd, maksymalna wydajność, mała główka i wyjątkowo mocny silnik. Właśnie tak, można opisać szczoteczkę hydrosoniczną Black is White szwajcarskiej marki Curaprox.
W połączeniu z wybielającą pastą Black is White dodawaną do zestawu, szczoteczka zapewnia perfekcyjną higienę jamy ustnej i perłowo białe zęby bez żadnych szkodliwych skutków ubocznych. Szczoteczka Black is White i wybielająca pasta Black is White to czarna drużyna nie do pokonania w walce o śnieżnobiały uśmiech!

Wiedza!

Niezwykła skuteczność szczoteczki hydrosonicznej Black is White polega na tym, że myje ona nie tylko zęby i dziąsła, ale również częściowo dociera do przestrzeni międzyzębowych. Wszystko dzięki efektowi hydrodynamicznemu. Za sprawą technologii sonicznej, która wykorzystuje fale ultradźwiękowe, nie tylko włosie szczoteczki, ale również aktywne połączenie śliny, wody i pasty powstające w ustach w trakcie szczotkowania, doskonale oczyszczają powierzchnię zębów. Drgania szczoteczki powodują dokładne usunięcie biofilmu z miejsc czyszczonych bezpośrednio, a także z sąsiednich powierzchni, do których włosie nie dociera – przestrzeni międzyzębowych, wgłębień, linii dziąsła czy kieszeni zębowych.

Główka szczoteczki Black is White opracowana naukowo przez prof. Ulricha P. Saxer’a jest bardzo mała i posiada specjalny kształt. Tym samym, doskonale wpasowuje się w anatomię zębów oraz dziąseł i pozwala na dotarcie do wszystkich newralgicznych miejsc. Potrafi dokładnie wyczyścić nawet tył ósemek!

Tak miękka!

Włosie szczoteczki Black is White jest wykonane z wyjątkowo cienkich i jednocześnie miękkich włókien Curen, dzięki którym szczoteczka jest delikatna dla zębów i dziąseł, ale bezwzględna dla płytki nazębnej i próchnicy.

Start!

Szczoteczka Black is White jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy opanować jeden przycisk, który służy do wszystkiego. Przyciśnij krótko, aby włączyć lub wyłączyć. Przytrzymaj dłużej, aby zmienić tryb czyszczenia.

Tryb „intensywny”

 • 42 000 drgań /min
 • Idealny aby zapobiegać próchnicy i usunąć płytkę nazębną

Tryb „delikatny”

 • 32 000 drgań /min
 • Do czyszczenia wrażliwych zębów i dziąseł

Tryb „masażu”

 • Pobudza ukrwienie dziąseł

MOC!

Szczoteczka hydrosoniczna BBlack is WhiteE jest wyposażona w super wytrzymałą baterię, tak aby móc przez cały tydzień myć swoje zęby bez konieczności ładowania. To ponad 40 minut czasu szczotkowania na pełnej mocy!

UŚMIECH!

Dzięki dołączonej paście Black is White, zęby będą wyjątkowo białe. To w jej czarnym kolorze tkwi jej siła – zawiera bowiem aktywny węgiel, który absorbuje wszelkie zanieczyszczenia. Dodatkowo, zawarty w paście hydroksyapatyt formułuje na zębach ochronną powłokę, odbudowując i utwardzając przy tym szkielet szkliwa.

Curaprox Szczoteczka Hydrosoniczna

Szczoteczka hydrosoniczna Black is White od Curaprox to:

 • Elegancki wygląd i maksymalna wydajność
 • Wyjątkowo mocny silnik szczoteczki zapewniający do 42 000 drgań/min
 • Trzy tryby czyszczenia: Intensywny, Delikatny i Masaż
 • Wytrzymała bateria i jednocześnie poręczna ładowarka
 • Wygodne i eleganckie etui podróżne
 • Bezpieczeństwo: opracowana we współpracy z prof. Ulrich P. Saxer
 • Dwie nowo opracowane główki szczoteczek BIW 259 z wyjątkowo delikatnymi włóknami Curen: dla jeszcze bardziej delikatnego i dokładnego czyszczenia
 • Odpowiednia do wszystkich rodzajów główek szczoteczek Curaprox

Szczoteczka hydrosoniczna Black is White w zestawie z pastą Black is White: cena: 1015 zł

Curaprox Black is White