Strona główna DIETA I ZDROWIE DLA ZDROWIA – KLINIKA WITAMINOWA!

DLA ZDROWIA – KLINIKA WITAMINOWA!

0
Klinika Witaminowa

Stres, brak snu, zła dieta, zbyt dużo kawy a do tego przesilenie wiosenne. Nic dziwnego, że czujemy się źle. Ale na ratunek spieszy Klinika Witaminowa!

Regularny tryb życia, aktywność fizyczna, zrównoważona dieta – wszystkie te czynniki powinniśmy spełnić, aby cieszyć się doskonałą formą na długie lata. Z wszystkich stron słyszymy hasła nawołujące do zmiany diety, do podjęcia aktywności fizycznej i do radykalnego przekreślenia niezdrowego stylu życia. Niestety, w obecnych czasach, trudno nam ułożyć swój harmonogram dnia tak, by realizować te wszystkie, czasochłonne zalecenia. Mamy zrezygnować z czasu wolnego, którego i tak mamy niewiele? Nic bardziej mylnego, ponieważ każdy potrzebuje chwili na błogie lenistwo.

Kolejnym problemem jest wyczerpująca praca. Niejednokrotnie stres, którego doświadczamy na co dzień, sieje w organizmie wiele spustoszeń. Po pracy, drink
ze znajomymi dla rozluźnienia, papieros, a raczej kilka papierosów… Pełnowartościowy posiłek? Rzadko znajdujemy dla niego miejsce w naszym terminarzu, ale za to fast food zdaje egzamin doskonale. Tak pokrótce przedstawia się plan dnia wielu z nas, a gdy orientujemy się, że coś z naszym funkcjonowaniem jest nie tak, często jest już za późno.

Pędzimy do apteki i kupujemy cały wachlarz witamin od A do Z w postaci suplementów diety. To krok w dobrą stronę, lecz 30-sto procentowe wchłanianie tego typu farmaceutyków nie działa tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Czas na 100 % rezultatów…  Taką wchłanialność zapewniają terapie witaminowe, które są serwowane dożylnie. Jest to  zapewne odpychający aspekt leczenia, ale wtedy mamy pewność, że witaminy trafiają wprost do krwiobiegu, nie ingerując przy tym w układ pokarmowy.

Warto więc pomyśleć o tym, aby wspomóc swój organizm od środka, przy zastosowaniu terapii witaminowych, dających niewiarygodne rezultaty. Recepta jest prosta. Wybierz się do Kliniki Witaminowej w Warszawie, daj się zbadać specjalistom, którzy specjalnie dla ciebie wybiorą najlepszą, całkowicie bezpieczną terapię i ciesz się natychmiastową poprawą samopoczucia.

Witaminy C i D, to w tym okresie najlepszy wybór, niezależnie od trybu życia i wieku. Poprawa metabolizmu, zmniejszenie uczucia zmęczenia, ochrona przy antybiotykoterapii, skuteczna walka z bakteriami i wirusami grypy, a także zmniejszenie ryzyka zachorowania
na nowotwory, to tylko nieliczne z zalet stosowania terapii witaminowych.

Klinika Witaminowa, to miejsce, gdzie pracuje sztab specjalistów – nie ma tu mowy
o medycynie eksperymentalnej lub niekonwencjonalnej. To zabiegi, które mają skuteczność potwierdzoną naukowo. Efekty odczuwamy w tempie natychmiastowym –  znajdujemy się jakby w nowym ciele. Co najważniejsze, zyskujemy przy tym tak cenny czas na zdrowie, którego zawsze brakuje nam na co dzień.

Klinika Witaminowa