Strona główna MODA DUD.ZIN.SKA

DUD.ZIN.SKA

0
DUD.ZIN.SKA

Styl Anny Dudzińskiej można określić jako użytkowa awangarda – projektantka zestawia ze sobą różne style i faktury. Zobaczcie jej nową kolekcję Fash.Lab!

Fash.Lab (skrót od Fashion Laboratory) to miniserie ubrań, będące kontynuacją regularnych kolekcji artystki. Tworzone są na bazie eksperymentu materiału z formą. Celem Fash.Lab jest pokazanie, iż moda awangardowa może być także użytkowa. Ubrania te produkowane są w limitowanej ilości, nie stanowią odzwierciedlenia żadnego trendu, a ich kolorystyka jest na tyle uniwersalna, że można je nosić niezależnie od sezonu.

O marce

DUD.ZIN.SKA to marka prowadzona przez Annę Dudzińską, absolwentkę Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Inspiracją do jej prac jest nowoczesna architektura oraz wszelkiego rodzaju design. Jej dotychczasowe kolekcje zostały wielokrotnie pokazane na stronie głównej portalu NOT JUST A LABEL. Jest półfinalistką Fashion Designers Awards oraz OFF Fashion. Półfinalistka w konkursie MUUSE na najbardziej obiecującego młodego projektanta według Vogue Talents. Kolekcje Dudzińskiej można było oglądać m.in. na Fashionphilosophy Fashion Week Poland, Fashionclash w Holandii, w strefie Fashione’r na Heineken Open’er Festival czy też na CPD Signatures w Dusseldorfie. Swoje prace również wystawiała w Galerie Joseph w ramach projektu C-Kult w Paryżu. Jej ubrania zostały pokazane przez najważniejsze portale o modzie i designie t.j.: Trendland, Trendhunter, Fashionising, Design Scene, Design Catwalk, Anatomika itp.

Poprzedni artykułREVLON COLORSILK
Następny artykułWYNIKI TESTU SLIM EXTREME 4D
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.