Strona główna GWIAZDY EDYTA OLSZÓWKA AMBASADORKĄ ZNANEJ MARKI!

EDYTA OLSZÓWKA AMBASADORKĄ ZNANEJ MARKI!

0

Edyta Olszówka ambasadorką marki kosmetycznej

Edyta Olszówka została ambasadorką znanej marki kosmetycznej! Jakiej? To zdradzimy wkrótce! Póki co, poznajdzie Edytę bliżej.

Edyta Olszówka jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek – lubiana i doceniana za artystyczne dokonania zarówno w teatrze, jak i w filmie. To wyjątkowa kobieta, którą cechuje naturalny styl, pozytywne nastawienie do życia oraz odwaga w podejmowaniu ciekawych wyzwań zawodowych i osobistych.

Aktorkę wybrano na ambasadorkę ze względu na naturalną, niebanalną urodę, silny charakter, wszechstronność i umiejętność inspirowania swoimi dążeniami. To wyrazista osobowość, która w najlepszy sposób uosabia wizerunek aktywnej, nowoczesnej Polki.

Edyta Olszówka ambasadorką marki kosmetycznej

Edyta Olszówka ambasadorką marki kosmetycznej

Poprzedni artykułWARSZTATY Z DOVE CRÈME MOUSSE
Następny artykułKAWIOROWY ZABIEG ODBUDOWUJĄCY WŁOSY
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.