Strona główna DZIEJE SIĘ OKAZJE I ŚWIĘTA GADŻETY NA SYLWESTROWĄ DOMÓWKĘ – LISTA ZAKUPÓW

GADŻETY NA SYLWESTROWĄ DOMÓWKĘ – LISTA ZAKUPÓW

0

Domówka bez gadżetów? No way 😉 Co kupić? Mamy dla Was kilka podpowiedzi.

Każdy, kto organizuje imprezę sylwestrową chce, aby była ona wyjątkowo udana. To w końcu niezwykła i jedyna taka noc w roku. Receptą na sukces w przypadku tego typu spotkań jest oczywiście zgrane towarzystwo i dopisujące humory. Aby przyjęcie na długo pozostało we wspomnieniach uczestników, warto zadbać także o dodatkowe atrakcje. Niezwykle przydatne mogą okazać się imprezowe gadżety. Na kilka dni przed Sylwestrem, przegląd imprezowych gadżetów przygotowali eksperci z Okazje.info.

Niebanalne przebrania

Przyjęcia, na których obowiązują nietypowe przebrania, zawsze na długo zapadają w pamięć i są szeroko komentowane jeszcze podczas kilku kolejnych spotkań. Tym razem, zamiast prosić swoich gości o przygotowanie specjalnego stroju, sami możemy zadbać o to, aby każdy z nich wyglądał oryginalnie i zabawnie. Wystarczy, że kupimy doklejane wąsy, foliowe peruki czy farbki do twarzy. Tworzenie przebrania w trakcie imprezy to doskonała zabawa i okazja do zrobienia nietypowych zdjęć.

Peruki:
www.okazje.info.pl/odziez-i-obuwie/dodatki-do-przebran/peruki–typ,3847.html

Doklejane wąsy:
www.okazje.info.pl/okazja/dom-i-ogrod/doklejane-wasy.html

Farby do twarzy:
www.okazje.info.pl/odziez-i-obuwie/dodatki-do-przebran/farbydotwarzy–typ,3847.html

Jeżeli wolimy postawić na gotowe stroje, to warto nadać naszej zabawie motyw przewodni i zachęcić gości do przygotowania pasujących do niego przebrań. Może on nawiązywać do jednego z waszych ulubionych filmów, na przykład „Gwiezdnych wojen” lub ograniczać się do konkretnego przedziału czasowego, na przykład lat 20. Ciekawym pomysłem jest także urządzenie imprezy na styl balu maskowego, na którym będzie obowiązywać elegancki strój i zakrycie twarzy.

Szeroki wybór przebrań dla dorosłych:
www.okazje.info.pl/odziez-i-obuwie/przebrania-dla-doroslych/

Rozkręcające imprezę gry i zabawy

Gry planszowe i towarzyskie Rebel gra DobbleBardzo popularne kilkanaście lat temu, dzisiaj wracają do łask. Gry planszowe i towarzyskie to doskonała forma rozrywki. Na imprezie sylwestrowej najlepiej sprawdzą się proste, ale wymagające refleksu i spostrzegawczości, na przykład „Dobble”. Ulubioną rozrywką nieco bardziej odważnych imprezowiczów jest z kolei karaoke. Nawet ci, którzy z początku opierają się tej zabawie, już po kilku piosenkach w wykonaniu swoich znajomych, chcą choć przez chwilę potrzymać mikrofon i odśpiewać jeden ze swoich ulubionych utworów. Podczas sylwestrowej imprezy świetnie sprawdzą się także gry, które dostarczą nam nieco sportowej rywalizacji, np. gra w darta, czyli popularne lotki, mini piłkarzyki czy mini bilard. To imprezowe gadżety, które wciągną do zabawy nawet największego wielbiciela kanapy.

Gry planszowe:
www.okazje.info.pl/dla-dziecka/gry-planszowe-2/towarzyskie–rodzaj,2786.html

Karaoke:
www.okazje.info.pl/szukaj/karaoke/ceny.html

Tarcze do darta:
www.okazje.info.pl/sport-i-hobby/tarcze-do-darta/

Mini piłkarzyki:
www.okazje.info.pl/szukaj/mini-pilkarzyki/ceny.html

Mini bilard:
www.okazje.info.pl/szukaj/mini-bilard/ceny.html

Oryginalne dodatki do drinków

kamienne kostkiNie każdy wie, jak przygotować oryginalnego, a jednocześnie pysznego drinka. Gości możemy jednak zadziwić, dodając do napojów niezwykłe kostki chłodzące, na przykład kamienne. To idealna alternatywa dla zwykłych kostek lodu. Kamienne kostki do drinków wykonane są z wyjątkowej skały zwanej steatytem, o dużych właściwościach kumulowania temperatury. Dzięki temu mogą utrzymywać ją nawet przez kilka godzin. Na stronach Okazje.info znajdziemy również kostki ze stali nierdzewnej w tradycyjnym kształcie lub imitujące pociski. W ich środku znajduje się specjalny żel, który zmrożony długo oddaje zimno. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju kostek jest także fakt, że nie wpływają negatywnie na walory smakowe napoju, nie rozcieńczają go i są produktem wielokrotnego użytku.

Oryginalne kostki do lodu:
www.okazje.info.pl/szukaj/kostki-do-lodu/ceny.html

Jeżeli w tym roku to wy przygotowujecie imprezę sylwestrową, konieczne zaopatrzcie się w kilka z wymienionych wyżej gadżetów. Dzięki nim zabawa w tę ostatnią noc w roku z pewnością będzie niezapomniana.