Strona główna GWIAZDY GWYNETH PALTROW INSPIRUJE MAKIJAŻYSTÓW MAX FACTOR!

GWYNETH PALTROW INSPIRUJE MAKIJAŻYSTÓW MAX FACTOR!

Gwyneth Paltrow, Max Factor

Marka Max Factor nawiązała współpracę ze znaną aktorką, Gwyneth Paltrow, dla której Globalna Kreator makijażu, Pat McGrath, przygotowała unikalne looki. Poznaj szczegóły!

Laureatkę Oskara wybrano ze względu na jej naturalne piękno oraz różne oblicza i role, które pełni na co dzień – modelki, gwiazdy ekranu, aktorki, matki czy piosenkarki.

Dzięki swojej wszechstronności, Paltrow uosabia nowoczesną kobietą. Jest odzwierciedleniem ideałów marki Max Factor.

Pat McGrath

Kampania z udziałem Paltrow, nawiązuje do idei tworzenia własnego stylu, której prekursorem był Maksymilian Faktorowicz, założyciel marki. Ma ona zachęcić kobiety do eksperymentowania z własnym wyglądem i podejmowania nowych wyzwań w kreowaniu indywidualnego glamour.

Gwyneth Paltrow, Max Factor

Gwyneth Paltrow z Pat McGrath na konferencji Procter & Gamble Beauty VisionHouse w Abu Dhabi, w której iBeauty miało okazję uczestniczyć! (fot. Krisztina Maroy)

Poprzedni artykułNAJSZYBSZA SUSZARKA BABYLISS
Następny artykułMAŁGORZATA SOCHA I ZAPACH SENSUELLE
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]