Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY MAŁGORZATA SOCHA I ZAPACH SENSUELLE

MAŁGORZATA SOCHA I ZAPACH SENSUELLE

0

Avon Sensuelle

Avon, przy okazji wprowadzenia na rynek nowej wody perfumowanej, nawiązał współpracę z Małgorzatą Sochą. Aktorka, ikona mody i stylu oraz piękna kobieta została ambasadorką zmysłowego zapachu Avon Sensuelle. Artystka jest kolejną polską gwiazdą, która dołączyła do grona znanych i cenionych osób, od lat współpracujących z marką.

Woda perfumowana Avon Sensuelle to zmysłowy zapach z kategorii orientlano-kwiatowo-świeżej. Ta kobieca kompozycja łączy w sobie uwodzicielską świeżość bergamotki i słodycz gardenii tahitańskiej. Drewno kaszmirowe dopełnia zapach, nadając mu intrygującego charakteru. Twórcą wody jest Harry Fremont, który stworzył takie zapachy jak: Avon Pur Blanca, Calvin Klein CK One czy Ralph Lauren Romance.

Inspiracją do stworzenia zapachu był wyobrażenie o kobiecości w jej zmysłowej odsłonie.

Avon Sensuelle

Zainspirowany naturalnym świetlistym pięknem kobiecej skóry. Wzbogacony ciepłem i naturalnym blaskiem, który ją przenika. Całkowicie osobisty, zmysłowy i wyjątkowy, tak jak kobieta sama w sobie.

Harry Fremont

Avon SensuelleWodę zamknięto eleganckim opływowym flakonie w kolorze pudrowego różu. Zapach wieńczy oryginalna nakrętka o nieregularnym kształcie. 

Kompozycja zapachowa Avon Sensuelle:

  • nuta głowy – bergamotka
     
  • nuta serca – gardenia tahitańska
     
  • nuta głębi – drewno kaszmirowe.

Sensuelle (Avon, 76 zł/50 ml, edp)