Strona główna MAKIJAŻ TRENDY I KOLEKCJE KOBIECY MAKIJAŻ ASTOR

KOBIECY MAKIJAŻ ASTOR

0

W tym sezonie Anna Przybylska, ambasadorka marki Astor, prezentuje lekki, dopracowany, a jednocześnie wyrazisty make-up.

Przede wszystkim w tym makijażu wyeksponowane jest spojrzenie, a usta pozostają delikatnie zaznaczone. Wszystko w odcieniach romantycznej lawendy i różu.

Oczy podkreślone cieniami Eye Artist Pallette wysuwają się na pierwszy plan makijażu. Zgaszony fiolet przydymionego oka z pewnością będzie hitem tej jesieni. Najjaśniejszy cień z paletki został nałożony od wewnętrznych kącików poprzez całą ruchomą powiekę, aż do miejsca gdzie zaczyna się łuk brwiowy. Ciemniejszym cieniem wymodelowano powiekę w jej zagłębieniu kierując się w stronę skroni. Cienie nakładano tak, aby delikatnie się przenikały. W taki sam sposób obrysowano cieniem dolną powiekę. Najciemniejszy cień z paletki został użyty jako eyeliner. Rzęsy wytuszowano najnowszą maskarą marki Big&Beautiful Boom!.

Wraz z nadejściem jesieni do łask wracają bardziej odżywcze i kryjące podkłady. Aby podkreślić idealną cerę Ani, wizażyści sięgnęli po nową wersję podkładu Perfect Stay Oxygen z systemem dotleniającym. Podkład wyrównuje  niedoskonałości, jednocześnie wypełniając skórę tlenem, co sprawia, że przez cały dzień twarz wygląda świeżo i jest wypoczęta. Aby uzyskać matowe wykończenie twarz została oprószona pudrem w kamieniu Mattitude. Idealnym dopełnieniem romantycznego makijażu jest delikatne muśnięcie różem Pure Color Perfect Blush.

Usta stanowią tło dla oczu. Subtelna różowa kolorystyka podkreśla lekkość makijażu i nadaje ustom blasku.

makijaż Astor jesień 2011

W kolekcji znajdziesz:

  • cienie Eye Artist Pallette Smokey Purple (29,99 zł)
  • maskarę Big & Beautiful Boom (29,99 zł)
  • podkład Perfect Stay Oxygen (59,52 zł)
  • puder w kamieniu Mattitude (27,21 zł)
  • róż Pure Color Perfect Blush (27,21 zł)
  • błyszczyk Soft Sensation Liquid Care (29,22 zł)
  • szminkę Soft Sensation (25,19 zł).