Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Maskara Wigwham

Maskara Wigwham

0

maskara WigWham Isadora

 

Mascara WigWham Isadora

Rzęsy posklejane w kępki? To nie błąd w sztuce, to celowe zamierzenie. Efekt – świetny, pod warunkiem że nie uzyskałaś go przypadkowo. Do tego celu została właśnie stworzona maskara WigWham Heavy Lashes IsaDory.

A wszystko to zasługa specjalnie zaprojektowanej szczoteczki, która zbudowana jest z 2 spirali: mniejsza rozprowadza tusz na rzęsach, otulając nim idealnie włoski, a większa skleja pomalowane rzęsy w kępki. Maskara jest trwała, nie rozmazuje się, podoba się nam też jej opakowanie.

A jeśli chcesz najpierw zobaczyć, jak będziesz wyglądała w posklejanych w kępki rzęsach, zastosuj trik makijażystów: weź zwykłą maskarę, przyłóź ją do rzęs czubkiem (trzymając prostopadle do ich linii) i maluj takimi „pionowymi” ruchami. Oczywiście, to trudniejsze niż stosowanie maskary WigWham, ale może zachęcisz się dzięki temu do jej kupna, jeśli taki awangardowy look ci się spodoba. Posklejane rzęsy świetnie wyglądają przy mocnym makijażu oka typu smoky eyes.

Maskara WigWham (IsaDora, 49 zł)

 

Poprzedni artykułKULTOWA KOSTKA DOVE
Następny artykułZASADY BEZPIECZNEGO OPALANIA
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.