ODMŁADZANIE NIĆMI HIALURONOWYMI

ODMŁADZANIE NIĆMI HIALURONOWYMI

1194
0
PODZIEL SIĘ

Poznaj linię kosmetyków przeciwzmarszczkowych Cashmere Care zawierającą kwas hialuronowy w specjalnej formie!

Nici hialuronowe

Nici hialuronowe to opatentowana technika w dermatologii estetycznej, która polega na specjalnym podawaniu kwasu hialuronowego. Inspiracją do jej powstania był zabieg wprowadzania do skóry nici złota. Nowa technika jest bardziej przyjazna dla skóry, ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem w niej występującym. Jego długie łańcuchy tworzą rusztowanie podskórne, dzięki czemu skóra jest gładka i wygląda młodo. Niestety z wiekiem obniża się zdolność do produkcji tego polisacharydu. Podawany do skóry w odpowiednich miejscach w formie nici hialuronowych daje fenomenalne efekty przeciwzmarszczkowe.

Nici hialuronowe w kremie

Zabieg wprowadzania do skóry nici hialuronowych zainspirował Laboratorium Badawczo-Rozwojowe Dax Cosmetics do stworzenia nowatorskich kremów CASHMERE Care. Receptury kosmetyków zwierają nici kwasu hialuronowego, który intensywnie nawilża i wygładza naskórek. Dodatkowo kremy wykorzystują działanie związków peptydowych, które stymulują powstawanie kwasu hialuronowego w skórze, a tym czasem odtwarzają jej rusztowanie i wypychają zmarszczki. Spektakularne efekty gwarantują także obecne w składzie peptydy, które połączono z liftingującym składnikiem LongLift 4D. Krem dla kobiet 35+ zawiera peptydy magnezu, które wygładzają i regenerują skórę. Preparaty 45+ mają w składzie peptydy miedzi, które remodelują owal twarzy i sprawiają że skóra staje się gładka. Natomiast kremy dla pań po 55. roku życia wykorzystują działanie peptydów krzemu, które głęboko odbudowują i regenerują skórę. Dodatkowo wszystkie produkty działają antyoksydacyjne (zawierają OXY Photo Protectyl), co spowalnia starzenie i gwarantuje zdrowy wygląd skóry. Poza składnikami nowatorska jest także formuła kosmetyków 2 w 1. Nowe kremy Cashmere Care łączą w sobie dwa produkty, krem oraz intensywnie działające serum, dzięki czemu efekty przeciwzmarszczkowe są bardziej spektakularne.

Konsystencje szyte na miarę

Nowe kosmetyki Cashmere Care zostały stworzone dla kobiet w różnym wieku. Dla każdej z trzech grup wiekowych zostały stworzone oddzielne receptury dla cery normalnej i mieszanej oraz dla cery suchej. Formuła kremów do cery normalnej i mieszanej jest lekka i szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu i nie zatyka porów. Dodatkowo zawiera składniki matujące i pochłaniające nadmiar sebum. Kremy do cery suchej mają bogatszą konsystencję. Jest opracowana tak, by nie obciążać skóry, ale mimo to po aplikacji daje uczucie komfortu. Niweluje uczucie ściągnięcia i suchość skóry. Oba rodzaje kremów można stosować  na dzień i noc. 

Cashmere Care 35+:

  • Krem + serum 2 w 1 na dzień i noc do cery normalnej i mieszanej (ok. 41 zł/50 ml)
  • Krem + serum 2 w 1 na dzień i noc do cery suchej (ok. 41 zł/50 ml)

Cashmere Care 35+

Cashmere Care 45+:

  • Krem + serum 2w1 na dzień i noc do cery normalnej i mieszanej (ok. 41 zł/50 ml)
  • Krem + serum 2w1 na dzień i noc do cery suchej (ok. 41 zł/50 ml)

Cashmere Care 45+

Cashmere Care 55+:

  • Krem + serum 2w1 na dzień i noc do cery normalnej i mieszanej (ok. 41 zł/50 ml)
  • Krem + serum 2w1 na dzień i noc do cery suchej (ok. 41 zł/50 ml)

Cashmere Care 55+