Strona główna PIELĘGNACJA PIĘKNE NOGI Z ANNĄ LEWANDOWSKĄ

PIĘKNE NOGI Z ANNĄ LEWANDOWSKĄ

0

Znana trenerka została ambasadorką Gillette Venus i nowej kampanii „Use your And”, która zachęca kobiety do uwalniania wewnętrznego potencjału i przeciwstawiania się narzucanym przez otoczenie etykietom. Przy okazji zdradza swój sposób na piękne nogi!

Kampania „Use your And”

Anna Lewandowska to wszechstronnie utalentowana kobieta sukcesu, trenerka fitness. Reprezentantka Polski w karate tradycyjnym. Mistrzyni Świata, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i Europy. Ucieleśnienie wdzięku. Pasjonatka zdrowego stylu życia i pomysłodawczyni i twórczyni bloga Healthy Plan by Ann. Prowadząc kampanię „Use Your And”, razem z Gillette Venus namawia kobiety i młode dziewczyny, aby dostrzegły swój potencjał i wykorzystały swoje wyjątkowe i niezwykłe cechy. Kampania jest oparta na prawdziwych historiach kobiet, podkreślając więcej niż jeden aspekt kobiecości. W ramach kampanii, Gillette Venus wypuszcza nowe video “AND Stand”, aby wywołać globalną dyskusję i zainspirować kobiety do używania swoich ‘&’s’ – wszystkich cech i atrybutów, które sprawiają, że kobieta jest tym, kim jest. Klip przedstawia prawdziwe kobiety opowiadające swoje osobiste historie straconego potencjału z powodu szufladkowania.

Gillette Anna Lewandowska Gillette Anna Lewandowska

„Stworzyliśmy tę kampanię w oparciu o to, co słyszymy od kobiet. Uważają one, że marki kosmetyczne skupiają się na jednym wymiarze kobiet – albo byciu Super Modelką albo Super Mamą podczas gdy, tak naprawdę, większość kobiet jest wspaniałą mieszanką wszystkiego pomiędzy” 
– powiedział Matej Podobnik.

„Kobiety są ograniczane przez jednowymiarowe szufladkowanie od bardzo młodego wieku, co prowadzi do znacznej utraty potencjału. Na przykład, jeśli kobieta jest zaszufladkowana jako ładna, to zakłada się, że nie może być jednocześnie mądra i z tego powodu, zaczyna zachowywać się zgodnie z tym stereotypem. Wszystkie kobiety mają prawo osiągnąć pełnię swoich możliwości poprzez wykorzystanie swoich „&” i nie bycie ograniczanymi przez jakieś „albo.” Mam nadzieję, że poprzez współpracę z Gillette Venus będę w stanie zachęcić inne kobiety do przełamywania stereotypów i jednowymiarowego szufladkowania przez innych” – mówi Anna Lewandowska.

Oficjalne video kampanii:

Sposoby Ani Lewandowskiej na piękne nogi

Krok 1 – motywacja

Pamiętajcie, kluczem do sukcesu jest systematyczny trening. Należy więc tak dobrać i dostosować ćwiczenia by odpowiadały nam indywidualnie i jednocześnie sprawiały  przyjemność. Tym sposobem ćwiczenia nie tylko Was nie znudzą, ale sprawia, że będziecie mogły czerpać z nich czystą radość. 
Nie dajmy się ograniczać, wyzwólmy swoją energię!

Gillette Anna Lewandowska, nogi Anny Lewandowskiej

Krok 2 – ćwiczenia

  • Aby aktywnie zadbać o swoje nogi, nie musisz spędzać długich godzin na siłowni. Na co dzień o ich formę możesz zatroszczyć w bardzo prosty sposób, wykorzystując… schody! Po krótkiej rozgrzewce zacznij bieg po schodach. Pamiętaj o wyprostowanej sylwetce, wbiegaj po jednym stopniu, staraj się stawiać na nim całą stopę. Ponieważ zbieganie może obciążać stawy, w drodze na dół zdecyduj się na schodzenie. Krótkie treningi w postaci biegu po schodach wpływają korzystnie na nasze mięsnie i stawy.
  • Ważnym elementem pięknych nóg są wyrzeźbione łydki. Dla uzyskania efektu pięknych łydek najlepsze są ćwiczenia ze wspięciami na palce, warto wspinać się zarówno na jednej, jak i na dwóch nogach. Takie ćwiczenia można wykonywać na płaskim podłożu i na wzniesieniu, co podwyższy jednocześnie poziom trudności. Najbardziej efektywny dla łydek będzie trening składający się z 12-20 wolnych wspięć na palce, powtarzanych przez dłuższy czas. Kolejnym etapem w tym ćwiczeniu może być wspięcie na palce i kopnięcie w przód.
  • Doskonałym ćwiczeniem, które wysmukli nasze nogi jest także jazda na rowerze. Nie tylko poprawi ona wygląd naszych nóg, ale także przyspieszy metabolizm, poprawi pracę serca i dotleni mózg. Ważne jest dobranie odpowiedniej wielkości roweru oraz odpowiednie ustawienie siodełka i kierownicy, dostosowane do naszego wzrostu. Pomoże to w ochronie naszego kręgosłupa przed ewentualnymi przeciążeniami.
  • Pamiętajcie, że bieganie wcale nie musi rozbudować nóg, czego kobiety bardzo często się obawiają. Zalecane są biegi w tempie jednostajnym, 60-70 procent tętna maksymalnego (HR Max) w czasie około 45 minut. Po biegu konieczne jest wykonanie ćwiczeń rozciągających, które pomoże wysmuklić łydki.

Gillette Anna Lewandowska

Krok 3 – pielęgnacja

Po treningu nóg możesz przystąpić do kolejnego etapu upiększania swoich nóg – pielęgnacji pod prysznicem. W celu uzyskania perfekcyjnie gładkich nóg w mgnieniu oka wybierz maszynkę systemową Gillette Venus Classic. Maszynki systemowe Gillette Venus wyposażone są w ruchomą główkę, która jeszcze lepiej dociera do trudnodostępnych miejsc oraz w unikalne wkłady o owalnym kształcie, zaopatrzone w trzy progresywnie umocowane ostrza osadzone pomiędzy ochronnymi poduszeczkami. Poduszeczki te łagodnie napinają skórę podczas golenia, wystawiając więcej włosków na działanie maszynki – co skutkuje dokładniejszym goleniem już za pierwszym pociągnięciem maszynki.

Odpowiadając na potrzeby suchej skóry, maszynki systemowe Gillette Venus posiadają sygnalizujący zużycie pasek nawilżający z aloesem i witaminą E, który blaknie kiedy nie osiągasz już optymalnej gładkości. Rączka wyposażona jest w sprężysty uchwyt, podkładkę pod palec i zaokrągloną końcówkę, dzięki czemu zapewnia kontrolę poślizgu i ułatwia manewrowanie.

Gillette Venus

Maksymalna sugerowana cena detaliczna: 15,99  PLN

Gillette Anna Lewandowska