Strona główna PIELĘGNACJA MĘSKA PIELĘGNACJA Playboy Skintouch – dezodoranty dla mężczyzn

Playboy Skintouch – dezodoranty dla mężczyzn

0
Linia męskich dezodorantów Playboy Skintouch

Playboy Skintouch to linia innowacyjnych dezodorantów w spreju, które aktywują się podczas kontaktu ze skórą. 

Marka Playboy wprowadza nową technologię Playboy Skintouch rozpoczynając tym samym rewolucję na rynku dezodorantów do ciała. Przełomowa, innowacyjna i trwała formuła Playboy Skintouch sprawia, że dezodorant aktywuje się w momencie kontaktu ze skórą. Jeśli dobrze to rozegramy i ktoś nas dotknie – następuje eksplozja seksownego zapachu. Przecież dotyk to pierwszy krok w grze uwodzenia … pozwólmy zatem zagrać dotykiem.

Innowacja

Dezodoranty do ciała w spreju Playboy Skintouch 24h zawierają najnowocześniejsze kapsułki wypełnione sproszkowanym zapachowym olejkiem. Kapsułki pozostają nienaruszone dopóki nie zostaną aktywowane przez kontakt ze skórą lub ciepłem ciała. Delikatne potarcie spryskanej dezodorantem skóry sprawia, że kapsułki pękają uwalniając zapach.

W ferworze emocji  istotne jest, aby zachować zimną krew. Dlatego dezodoranty do ciała w spreju Playboy Skintouch 24h zapewniają 24-godzinny zapach i kontrolę świeżości. Dodatkowo nie zawierają alkoholu i  i są testowane dermatologicznie.

Linia męska będzie w siedmiu znanych i lubianych wariantach w technologii Skintouch:

  • Hollywood,
  • VIP,
  • Nowy Jork,
  • Londyn,
  • Super Playboy,
  • #generation
  • Play It Wild

Każdy z nich ma własną osobowość zapachową, która jest uzupełniona i wzmocniona przez umieszczony w kapsułkach zapach – mieszankę świeżych, owocowych i zielonych nut na orientalno-drzewnej bazie. Rezultatem jest nowoczesny zapach podkreślający zmysłową męskość.

Rewolucyjne nowe produkty wymagają równie stylowej, nowoczesnej oprawy. Playboy opracował odważny design w tym nowy dyfuzor w męskich wariantach, nowoczesną grafikę i smukłą, elegancką sylwetkę opakowania. Korek męskiego dezodorantu to elegancki przycisk ozdobiony zarysem głowy królika. Dzięki specjalnej, przesuwanej blokadzie play-off, można wrzucić puszkę do torby z rzeczami na siłownię i być pewnym, że zapach nie będzie się rozpylał bez Twojej wiedzy.

Cena: 14,49 zł/ 150 ml