Strona główna DIETA I ZDROWIE DIETY ODCHUDZAJĄCE Rewolucja w wyszczuplaniu z Vanquish!

Rewolucja w wyszczuplaniu z Vanquish!

0

Taki zabieg to marzenie każdej kobiety marzącej o szczupłej sylwetce i pozbyciu się nadmiaru tłuszczyku z problematycznych miejsc, takich jak brzuch, boczki czy wewnętrzna strona ud! Vanquish skutecznie pozwala pozbyć się centymetrów w obwodach, a przy tym jest bardzo przyjemny! To jedyne urządzenie na rynku, które w sposób bezdotykowy niszczy selektywnie komórki tłuszczowe na wybranej partii ciała.

VanquishJak działa Vanquish?

Swoją skuteczność zawdzięcza rewolucyjnej technologii LAHF (Large Area High-frequency Field), która umożliwia selektywną likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki – wynosi ona 45-47 stopni C, co doprowadza adipocyty do apoptozy. Trwałość efektów zapewnia fakt, że Vanquish rozbija nie tylko tłuszcz znajdujący się w komórkach tłuszczowych, ale również same komórki. Są one usuwane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.

zabieg jest przyjemny!

Bezpieczeństwo i komfort pacjenta gwarantuje również bezkontaktowy sposób przeprowadzania zabiegu. Najlepsze efekty redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej osiągane są, gdy aplikator umieszczony jest w odpowiedniej odległości od skóry pacjenta.

Jak wygląda zabieg?

Przebieg zabiegu jest zautomatyzowany (niezależny od operatora) i bezdotykowy. Pacjent leży pod panelem, który ustawiany jest ok. 1 cm od obszaru poddawanego zabiegowi. Cała procedura trwa jedynie ok. 30 min. Przy zabiegu nie stosuje się znieczulenia, dzięki czemu pacjent od razu po zabiegu może wrócić do codziennych zajęć.

Efekty

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale z reguły zaleca się serie 3-4, po których rezultaty są naprawdę spektakularne, np. w obwodzie brzucha można stracić nawet do 7,5 cm!

efekty zabiegu Vanquish
Efekty zabiegu Vanquish

Zabieg poleca:

Dominika LesińskaJadwiga Kresa, właścicielka Studia Figura Mińsk Mazowiecki.
A na profilu FB Studia Figura możecie zobaczyć wyniki jednej z klientek, która poddała się zabiegom Vanquish – są naprawdę spektakularne! ZOBACZ>>>

Studio Figura Mińsk Mazowiecki powstało 1 października 2015 r. Oferuje efektywny program modelowania sylwetki z wykorzystaniem najnowszej generacji specjalistycznych urządzeń XXI wieku. Urządzenia Studio Figura pozwalają osiągnąć niezwykłe rezultaty, wymodelować sylwetkę i zapewniają niezbędną dawkę aktywności fizycznej.

Studio Figura Mińsk Mazowiecki
ul. Wyszyńskiego 2 lok. 2
tel. 604 056 510
www.studiofigura-minskmaz.pl

logo Studio FiguraWięcej o Vanquish i lista gabinetów wykonujących zabieg na:
www.btlestetyka.pl

BTL Logo

Facebook
www.facebook.com/btlestetyka