Strona główna DIETA I ZDROWIE DIETY ODCHUDZAJĄCE Sposób na oporny tłuszczyk i cellulit – Exilis

Sposób na oporny tłuszczyk i cellulit – Exilis

0
Kostium plażowy

Ta szybka i przyjemna terapia nie tylko rewelacyjnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, ale też cellulit. Poza tym miejscowo ujędrnia skórę. Poprawa jest zauważalna już po pierwszym zabiegu, ale najlepsze efekty przyniesie seria czterech powtórzeń wykonywanych raz w tygodniu. Czy jesteś gotowa na wyzwanie Exilis? 

Jak działa Exilis?

ExilisJest to połączenie technologii fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki. Co ważne, technologia działa dokładnie na wybraną tkankę tłuszczową, dawka dostarczanej energii jest cały czas kontrolowana, a kontaktowe chłodzenie powierzchni reguluje temperaturę skóry i chroni jej delikatne struktury przed przegrzaniem. Zabieg działa na trzech etapach:

  • Ultradźwięki wraz z energią o wysokiej częstotliwości rozpoznają tkankę tłuszczową i pozwalają do niej dotrzeć.
  • Następnie fale ultradźwiękowe przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, dzięki czemu komórki tłuszczowe są bardziej dostępne i podatne na terapię.
  • Energia o wysokiej częstotliwości nagrzewa tkankę do temperatury ok. 40-42 stopni C, dzięki czemu dochodzi do lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. Objętość komórek tłuszczowych zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

Zabieg jest przyjemny i bezpieczny, nie wymaga znieczulenia i okresu rekonwalescencji. Jest to minimialnie inwazyjny zabieg dający najlepsze efekty, zauważalne już po pierwszym zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Zawsze powinien być poprzedzony konsultacją kosmetologiczną, podczas której specjalista oceni stan twojej skóry i ustali najlepszą dla ciebie ilość zabiegów. Następnie na ciało zostaje przyklejona elektroda bierna, a na obszar poddawany zabiegowi – zaaplikowana oliwka, która usprawnia przepływ energii. Głowicą Exilis podgrzewamy ciało do temperatury ok. 40-42 stopni C, co prowadzi do lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. Wszystko trwa ok. 30 min. Zabieg jest bardzo przyjemny i komfortowy. Exilis w kontakcie ze skórą daje odczucie przyjemnego ciepła, jego natężenie dostosowane jest do odczuć pacjentki. Na skórze może pojawić się zaczerwienienie spowodowane nagrzaniem tkanki, które znika po około 30 minutach.

Efekty

Exilis rozbija tkankę tłuszczową, która następnie jest metabolizowana i wydalana z naszego organizmu (aby usprawnić ten proces, zaleca się pić dużo płynów po zabiegu). Już po dwóch zabiegach widać wyraźny spadek tkanki tłuszczowej. Ponadto, co warto podkreślić, Exilis pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a cellulit mniej widoczny. Efekt narasta stopniowo i najbardziej optymalny pojawia się po miesiącu od zakończenia sesji.

Exilis
Efekty zabiegu Exilis

Zabieg poleca:

Dr WawrzyńczakDr Sławomir Wawrzyńczak, specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej.
 Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.   Swoje doświadczenie zdobywał podczas  licznych konferencji i szkoleń medycznych. Posiadacz licznych certyfikatów dokumentujących umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii naczyń, flebologii, proktologii oraz badań USG. 

Specjalizuje się w zabiegach ambulatoryjnych chirurgii estetycznej (zmiany skórne – znamiona, brodawki, torbiele, kaszaki, tłuszczaki, blizny, leczenie wrastających paznokci i grzybicy paznokci i inne), w medycynie estetycznej (likwidacja naczynek, depilacja, fotoodmładzanie, laseroterapia, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia, leczenie trądziku, blizny i inne), w kompleksowym leczeniu otyłości (lipoliza laserowa i iniekcyjna), flebologii  (skleroterapia i laseroterapia żylaków), a także w proktologii (m.in. małoinwazyjne leczenie hemoroidów). Wykonuje zabiegi przy użyciu nowoczesnego sprzętu, np. różnego rodzaju laserów medycznych firmy Fotona.

Revival Clinic
ul. Branickiego 10/118, Warszawa
tel: 22 241 48 29, 537 10 10 18
www.revivalclinic.pl

Logo_revivalClinicWięcej o EXILIS ELITE i lista gabinetów wykonujących zabieg na:
www.btlestetyka.pl

BTL Logo

Facebook
www.facebook.com/btlestetyka