WARZYWA I OWOCE W KAPSUŁKACH

WARZYWA I OWOCE W KAPSUŁKACH

7921
0
PODZIEL SIĘ

Juice Plus, suplementy diety

Pięć porcji świeżych warzyw i owoców (po 120 g) dziennie to minimum! W praktyce niewiele z nas trzyma się tych zaleceń. Teraz ułatwi ci to nowy suplement diety Juice Plus+ – w kapsułach zamknięto wyłącznie naturalne warzywa i owoce w postaci sproszkowanej, mogą one być zażywane długofalowo, także przez dzieci. Przeprowadzono liczne badania, które udowodniły jego skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania.

Badania naukowe udowadniają, że ryzyko zachorowań na raka, choroby serca i układu krążenia, cukrzycę, artretyzm, reumatyzm, otyłość czy osteoporozę może zostać zmniejszone przez spożycie co najmniej pięciu porcji warzyw i owoców dziennie. Niestety, Polacy spożywają średnio półtorej porcji warzyw i owoców dziennie, zaledwie 5% Polaków zjada zalecanych pięć porcji, 18% nie je nawet raz dziennie warzyw i owoców (tak wynika z badań prowadzonych przy okazji kampanii „5 razy dziennie warzywa i owoce”). Teraz możemy sobie to ułatwić, sięgając po nowe, całkowicie naturalne suplementy.

Zalety Juice Plus+

 • Produkt ten jest sproszkowanym koncentratem, pochodzącym z soku i miąższu wybranych gatunków owoców i warzyw.
 • Warzywa i owoce, z których produkowane są te suplementy, pochodzą ze starannie dobranych, kontraktowych plantacji. Zbierane są
 • dopiero, gdy osiągną pełną dojrzałość. Następnie tłoczy się z nich sok, a potem, w opatentowanym procesie, suszy go, doprowadzając do postaci proszku. Proszek wsypuje się do kapsułek.
 • Proces produkcji jest stale kontrolowany; ma certyfikaty międzynarodowych organizacji, zajmujących się kontrolą produkcji.
 • Juice Plus+ nie zawiera: genetycznie modyfikowanych organizmów, subtancji syntetycznych, konserwantów, sztucznych barwników, chemicznych stabilizatorów, herbicydów, insektycydów, azotanów.
 • Zawiera natomiast następujące owoce w czystej postaci: ananasy, śliwki, daktyle, jabłka, żurawinę, wiśnie, brzoskwinie, papaję, pomarańcze oraz warzywa – marchewkę, pietruszkę, buraki, brokuły, kalafior, kapustę, pomidory, czosnek, szpinak, kleik owsiany i ryżowy.
 • Można go stosować bez ograniczeń czasowych, przez całe życie (nie powoduje hiperwitaminozy).

Zalety suplementu doceniają też sportowcy – dystrybutor Juice Plus+, firma NSA AG została z tym produktem nowym partnerem
niemieckiej reprezentacji olimpijskiej, jako wyłączny „Nutrition Partner”, czyli odpowiedzialny za dostarczanie sportowcom potrzebnych im suplementów diety. Od roku 2012 zaś stanie się oficjalnym partnerem narodowej reprezentacji Niemiec.

Suplementy diety, Juice Plus+

Efekty

Juice Plus+ został wszechstronnie przebadany. Wyniki niezależnych badań naukowych zostały opublikowane w renomowanych czasopismach fachowych. Badania te potwierdzają, że produkty te odznaczają się dużą efektywnością: wskutek regularnego przyjmowania suplementu wzrasta m.in. liczba komórek odpornościowych, zmniejsza się stopień podatności na infekcje, istotnie zmniejsza się zwapnienie naczyń wieńcowych serca, obniża się ciśnienie krwi, obniża stężenie markerów stresu oksydacyjnego we krwi, który przyczynia się m.in. do powstania raka i chorób serca, zwiększa się stężenie poszczególnych witamin we krwi.

Suplementy są bogate w witaminhy i inne mikroelementy, a także ogromną ilość metabolitów wtórnych, antyoksydantów, chlorofil oraz inne wartościowe substancje odżywcze zawarte w świeżych warzywach i owocach. Nie zawierają natomiast cukru.

Juice Plus+ rozprowadzany jest drogą sprzedaży bezpośredniej. Możesz zamówić go na stronie www.juiceplus.pl. Znajdziesz tam też wiele ciekawych informacji nt. suplementów i zasad zdrowego odżywiania.

Miesięczna kuracja kosztuje 210 zł (6,65 zł dziennie)

Edukacja

 • Od kilku lat we wszystkich krajach, w których sprzedawany jest produkt Juice Plus+, przeprowadzane są badania w ramach Juice Plus+® Children’s Health Study (jest to międzynarodowy program wieloletniej obserwacji skutków stosowania tych suplementów).
 • W ramach tego programu dzieci otrzymują suplement za darmo, jeśli tylko rodzice zdecydują się dla przykładu sami stosować produkt. Takie rozwiązanie ma dwie podstawowe zalety: dzieci uczą się od rodziców zasad zdrowego odżywiania, a rodzice, wypełniając cyklicznie szczegółowe ankiety na temat stanu zdrowia i nawyków żywieniowych swoich dzieci, dostarczają niezbędne informacje potrzebne do badań w ramach Children’s Health Study.
 • W chwili obecnej w programie biorą udział dziesiątki tysięcy rodzin. Wszystkie one otrzymują wraz z suplementem pakiet informacji na temat zdrowego odżywiania.

Jakie są efekty programu?

 • 76% uczestników badań deklaruje, że spożywa mniej napojów słodzonych i żywności typu fast food
 • 66% zjada więcej owoców i warzyw
 • 63% uczestniczących w badaniach dzieci mniej choruje i w związku z tym opuszcza mniej dni w szkole

Polecamy!

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWINOTERAPIA W GŁĘBOCZKU
Następny artykułJAK OPTYCZNIE WYSZCZUPLIĆ NOGI?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.