Strona główna FRYZURY WŁOSY MOCNE JAK Z NATURY!

WŁOSY MOCNE JAK Z NATURY!

Zgodnie z fenomenem biotrendu połączenie natury z technologią może dać zaskakujące efekty – w wielu dziedzinach, także w pielęgnacji włosów. Na bazie takiej fuzji powstała niezwykle skuteczna i bardzo przyjemna w stosowaniu linia kosmetyków Pantene Pro-V Nature Fusion. Przypominamy o niej po raz kolejny. Włosy mocniejsze o 30 razy? To możliwe!

Biotrend – dla mocnych włosów

roślina Cassia, Pantene Pro-V Nature Fusion

Natura od wieków stanowiła źródło inspiracji dla artystów, architektów i naukowców. Dziś dzięki wykorzystaniu osiągnięć najnowocześniejszej techniki pomysły zaczerpnięte ze świata przyrody przynoszą coraz doskonalsze rozwiązania. Ta nowa jakość tworzy biotrend. Wiele przełomowych odkryć miało swój początek w obserwacjach środowiska naturalnego. Warto tu przypomnieć chociażby słynne inspiracje ptakami przy konstruowaniu pierwszych maszyn latających od Ikara po braci Wright. 

Dziś biotrend to nie tylko obserwacje, ale przede wszystkim wykorzystanie nauki do wzmocnienia potęgi składników naturalnych. Dzięki temu udało się np. otrzymać materiał równie trwały co plastik, lecz składający się z konopi, rzepaku i lnu. Naukowcy pracujący dla Pantene Pro-V postanowili natomiast wykorzystać odżywcze i ochronne właściwości wschodnioazjatyckiej rośliny Cassia i stworzyli nową linię kosmetyków do pielęgnacji, która wzmacnia włosy i pomaga zachować ich promienny wygląd.

Dzięki biotrendowi możemy dziś korzystać z tego, co świat natury ma najlepszego. 

Co natura oferuje naszym włosom?

biotrend, Pantene Pro-V Nature Fusion

Naukowcy Pantene Pro-V połączyli dobroczynną moc natury zawartą w odżywczych właściwościach azjatyckiej rośliny Cassia z najnowszymi osiągnięciami nauki, tworząc wyjątkową linię Nature Fusion z kompleksem Cassia. Polimery pozyskane z nasion Cassii poddano rewolucyjnemu procesowi technologicznemu – dzięki niemu zwiększona liczba dodatnich ładunków sprawia, że kompleks Cassia pomaga odżywiać włosy, chronić ich powierzchnię przed uszkodzeniami spowodowanymi tarciem, a także neutralizuje negatywne ładunki, charakterystyczne dla zniszczonych włosów. 

Efekt: włosy mocniejsze aż 30 razy!

Alicja Bachleda-Curuś, Pantene Pro-V

Alicja Bachleda-Curuś, ambasadorka Pantene Pro-V, wie, jak ważna jest codzienna pielęgnacja włosów. To podstawa każdej fryzury!

4 proste kroki do pięknych włosów

Pantene Pro-V prezentuje linię Nature Fusion składającą się z 4 prostych kroków – dzięki nim szybko odwdzięczają się zdrowym wyglądem. To ważne, zwłaszcza gdy codziennie poddajesz je stylizacji (choćby suszeniu czy układaniu na gorąco), bo może ona osłabiać ich kondycję. 

Są to:

szampon Nature Fusion PanteneKrok 1: oczyszczanie 

Pielęgnacja włosów linią Pantene Nature Fusion rozpoczyna się od ich dokładnego oczyszczenia szamponem Pantene Pro-V Nature Fusion, który pozostawia włosy miłe w dotyku i wyraźnie mocniejsze. Produkt został wzbogacony o unikalny kompleks Cassia, który tworzy na powierzchni włosa warstwę ochronną, pomagającą chronić włosy przed uszkodzeniami podczas szczotkowania. 

odżywka Nature Fusion PanteneKrok 2: odżywianie

Po dokładnym oczyszczeniu włosy powinny zostać wzmocnione i głęboko odżywione od nasady aż po same końce odżywką Pantene Pro-V Nature Fusion, która idealnie uzupełnia działanie szamponu Pantene Nature Fusion. Stosuj ją za każdym razem, gdy myjesz włosy – dzięki temu zawsze będą miękkie i lśniące, lepiej się będą rozczesywać i układać.

maska Nature Fusion PanteneKrok 3: odbudowa 

Następnym krokiem do wzmocnienia włosów jest ich intensywna regeneracja z maską intensywnie odbudowującą Pantene Pro-V Nature Fusion, która przywraca włosom optymalny poziom nawilżenia i chroni je przed uszkodzeniami. Maska zawiera aż 2 razy więcej substancji odżywczych niż zwykła odżywka do spłukiwania. Powinna być stosowana raz w tygodniu. 

serum Nature Fusion PanteneKrok 4: ochrona

Serum wzmacniające Pantene Pro-V Nature Fusion jest doskonałym uzupełnieniem i wzmocnieniem działania trzech pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych. Pozostawia włosy jeszcze mocniejsze, lśniące i jedwabiście gładkie. Dodatkowo zmniejsza ich puszenie się oraz ułatwia rozczesywanie. Serum można aplikować zarówno na suche, jak i mokre włosy. Produkt może być stosowany codziennie

– Tylko regularne stosowanie 4 powyższych kroków zapewnia włosom kompleksową pielęgnację i sprawia, że staną się do 30 razy  mocniejsze. Szampon i odpowiednio dobrane do potrzeb włosów produkty do odżywiania i odbudowy to podstawa właściwej pielęgnacji włosów – mówi dr Frauke Neuser, ekspert naukowy Procter & Gamble. – Odżywka, maska i serum doskonale uzupełniają działanie szamponu Pantene Pro-V Nature Fusion. Wspólnie pozwalają wydobyć z włosów prawdziwe kobiece piękno – dodaje dr Frauke Neuser. 

W skład linii Pantene Pro-V Nature Fusion wchodzą:  
Pantene Pro-V Nature Fusion szampon (200 ml, 10,99 zł; 400 ml, 14,99 zł)
Pantene Pro-V Nature Fusion odżywka (200 ml, 10,99 zł)
Pantene Pro-V Nature Fusion maska intensywnie odbudowująca (200 ml, 16,99 zł)
Pantene Pro-V Nature Fusion serum wzmacniające (150 ml, 16,99 zł)

Poprzedni artykułKolorowe kosmetyki Benefit
Następny artykułZestawy Bobbi Brown
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]