BALSAM DO CIAŁA POD PRYSZNIC OD NIVEA!

BALSAM DO CIAŁA POD PRYSZNIC OD NIVEA!

4754
0
PODZIEL SIĘ

To pierwszy tego typu kosmetyk w Polsce. Zobacz, jak działa i na czym polega jego wyjątkowość.

 

Balsam do Ciała pod Prysznic Nivea

Balsam do Ciała pod Prysznic Nivea

zapewnia nawilżenie i uczucie miękkiej skóry. Daje on przyjemność stosowania oraz gwarantuje szybką aplikację i wchłanianie. Używając ten kosmetyk zaoszczędzisz 4 minuty dziennie, co w skali roku daje 24 godziny! W ten sposób zyskasz dzień tylko dla siebie – będziesz mogła przeznaczyć go na to, na co najbardziej brakuje ci czasu. 🙂

 

Marka Nivea przygotowała dwie wersje tego produktu:

  • Odżywczy Balsam do Ciała pod Prysznic (16,99 zł/250 ml) – odżywia skórę dzięki zawartości  olejku migdałowego, idealny dla skóry suchej

  • Nawilżający Balsam do Ciała pod Prysznic (16,99 zł/250 ml) – nawilża skórę dzięki zawartości minerałów morskich, dedykowany skórze normalnej i suchej.

Stosowanie Balsamu do Ciała pod Prysznic Nivea jest łatwe, przyjemne oraz szybkie. Po umyciu ciała żelem pod prysznic wystarczy nałożyć go na mokrą skórę. Po wytarciu ciała ręcznikiem można od razu nałożyć ubranie, bez ryzyka zabrudzenia go balsamem.

 

 Naszym zdaniem: 

Balsam to… naprawdę balsam! Gdy nakładam go na mokrą skórę, mam wrażenie, jakby lekko ją oblepiał (pozytywne wrażenie) i rzeczywiście na niej zostaje. Mam bardzo suchą skórę i gdy nie posmaruję się balsamem, po kilku godzinach swędzi mnie i jest zaczerwieniona. Produkt Nivei stosowałam wieczorem i sprawdził się doskonale! Ma szalenie przyjemny, kremowy zapach. Czy szybciej się go aplikuje niż zwykły balsam? Miałam obawy (w końcu i tu, i tu trzeba posmarować całe ciało), ale chyba naprawdę tak jest. Rozprowadza się bowiem i zmywa błyskawicznie. Moje jedyne wątpliwości to: czy nie zostaje na ręczniku (którym potem wycieram włosy, ale na razie nie zauważyłam jakiegoś dyskomfortu) oraz czy nie jest mało wydajny (ja nabieram go całkiem sporo). Ale to się okaże! (AK)