Strona główna MODA MODA PRAKTYCZNIE BIELIZNA NA BUJNY BIUST

BIELIZNA NA BUJNY BIUST

0

Falujące, jędrne, kuszące… duże piersi zasługują na wszystko, co najlepsze. Odpowiednio dobrany biustonosz wyeksponuje kobiece wdzięki i sprawi, że nawet bardzo obfity biust będzie miał idealny kształt. Radzimy, jak wybrać najlepszy krój stanika, a przy tym wyglądać modnie i seksownie.

Kluczem do odpowiedniego doboru biustonosza jest obwód pod biustem oraz miseczka. Zbyt luźny stanik wraz z za małą miseczką ma szczególnie niekorzystne konsekwencje w przypadku bujnego biustu, który musi być solidnie podtrzymywany.

akrobatka.pl

fot. Akrobatka

Piersi muszą być utrzymywane na obwodzie, a nie wisieć na ramiączkach. Powinny też wypełnić całą miseczkę. Dopiero wtedy będą ładnie podniesione i wyeksponowane.

Obwód należy zmierzyć na wydechu, bezpośrednio pod piersiami. Pamiętajmy, aby koniecznie zaokrąglić rozmiar w dół o 5 cm. Materiał zawsze się dodatkowo rozciąga. Miseczka z kolei pod żadnym pozorem nie może spłaszczać piersi. Jeśli natura obdarzyła nas bujnościami to dbajmy o nie!

Panie o bujnym biuście mogą wybrać model bardotkę, zwaną również balkonetką. Okazują się one idealne, gdy trzeba podnieść piersi i mocno je wyeksponować, zwłaszcza w przypadku szeroko rozstawionego biustu. 

Bardotki charakteryzują się cięciem poziomym i obniżoną miseczką, szerokim rozstawem ramiączek i wysokim mostkiem. Zawartość biustonosza jest jednocześnie mocno uwydatniona i dobrze podtrzymana.

Posiadaczkom dużych biustów trudniej jest zachować jędrność oraz znaleźć komfortową i seksowną bielizną a zatem również trudno po prostu poczuć się kobieco. Receptą na to mogą być biustonosze push up lub półbiustonosz. Zaskoczone? Push up nie tylko powiększa mały biust, ale również zbiera biust i podnosi go do góry, a więc kształtuje nasze obfitości. Półbiustonosz natomiast to taki gadżet, który w przypadku dużego biustu robi piorunujące wrażenie, a nie chcemy przecież, aby mężczyzna zszedł na tamten świat…. z nadmiaru przyjemności! 😉

akrobatka.pl

fot. Akrobatka