Strona główna FRYZURY KOLEKCJA FRYZUR ESSENTIAL LOOKS

KOLEKCJA FRYZUR ESSENTIAL LOOKS

0

Specjalnie wyselekcjonowany zespół profesjonalnych fryzjerów marki Schwarzkopf Professional przez cały rok bacznie obserwował trendy na największych pokazach mody, a następnie przygotował kolekcję czterech linii fryzur na sezon jesienno-zimowy.

Future Classics

Najwięcej uwagi w sezonie jesień/zima poświęcono futurystycznym stylizacjom. Pręgowane plecy i standardowe wykończenia. Całość gładka i szykowna. Taki jest klimat nadchodzącego sezonu. Trend Future Classics to wszechstronna zmienność, przekraczanie norm i granic stylu. To także prawdziwa ewolucja minimalizmu ostatnich sezonów. Polecamy otwartym na eksperymentowanie.

New Order

W tym sezonie nadchodzi nowy porządek w modzie męskiej. Dominujące ostatnio elementy grunge lub „luźnego” stylu wyparł ład i rzucający się w oczy wyjątkowo grzeczny ubiór. Dopracowany w szczegółach, precyzyjny i elegancki.

The Tomboys

Dwurzędowe kurtki, szelki, mocne akcenty, kapelusze ze skóry, wcięte garnitury. Kobiece pokazy z sezonu jesień/zima były odą do męskości. Warto sprawić sobie gładkie kołnierzyki zapinane na guziczki oraz obcisłe spodnie. Włosy wiernie odzwierciedlają ten styl. Są mocno wygładzone, krótkie, pokręcone, zaczesane do przodu, dając efekt chłopięcej grzywki. Trend Tomboy to styl dla pewnych siebie kobiet, które nie przejmują się konwencją i nie boją się tworzyć własnych reguł gry w stylizacji.

Twisted Luxe

Sprzeciw wobec surowego minimalizmu ubiegłego roku okazał się punktem zwrotnym i zdominował pokazy na sezon jesień/zima. W tym przypadku drogie detale połączono z tanimi. Cekiny, jedwabie, futra i piórka wyszły na spotkanie przepychowi. To wszystko zamknięto w jednym stylu, Twisted Luxe, który jest luksusowy, acz nieco szalony.