Strona główna PERFUMY MĘSKIE PERFUMY 212 VIP MEN

212 VIP MEN

0
Woda toaletowa 212 VIP MEN (Carolina Herrera, 50 ml, 229 zł; 100 ml, 319 zł)
Woda toaletowa 212 VIP MEN (Carolina Herrera, 50 ml, 229 zł; 100 ml, 319 zł)

Are you on the list? Pod tym hasłem był promowany damski zapach inspirowany klimatem Nowego Jorku 212 VIP. Teraz czas na męską – bardzo seksowną i dynamiczną – odsłonę.

„Moje nowe perfumy, 212 VIP MEN, to hołd złożony nocnemu życiu Nowego Jorku i wszystkim mężczyznom, dzięki którym to miasto pozostaje pociągające i interesujące, fascynujące i tajemnicze dla tak wielu osób na całym świecie. Mam przyjemność pracować z grupą utalentowanych ludzi, którzy świetnie realizują moje pomysły. Przez ostatnie dwa lata, ramię w ramię, krok po kroku tworzyliśmy 212 VIP MEN. (…) Pierwsze spotkania przy pracy nad nowymi perfumami odbyły się w Nowym Jorku przy udziale znanego na całym świecie perfumiarza Davida Apela. Jeżeli miałam zamiar stworzyć nowy zapach dla mężczyzn, dlaczego by nie zacząć u źródła: od mężczyzny i Nowego Jorku. Wiele z naszych pierwszych rozmów poświęciliśmy męskim nutom, ponieważ szukałam szczególnego zapachu, który pozostawi niezatarte wrażenie. David towarzyszył mi również podczas dyskusji dotyczących nowego opakowania. Ten zapach musiał pasować do ciepłego, ekscytującego nastroju nowojorskiego przyjęcia dla VIP-ów i obecnych tam mężczyzn!”

– tak o swoim nowym zapachu mówi Carolina Herrera.

„Po spotkaniach z Davidem chciałam podzielić się swoimi pomysłami z kobietą-perfumiarzem. Perfumy mają przede wszystkim uwodzić, a zarówno kobiety, jak i mężczyźni chcą i uwielbiają być uwodzeni. Postanowiłam spędzić trochę czasu z moją bliską przyjaciółką Emilie Copperman, żeby porozmawiać o sztuce uwodzenia z kobiecej perspektywy. Rozpoczęłyśmy tę rozmowę kilka lat wcześniej, kiedy pracowałyśmy nad innymi perfumami, CH MEN. Wprost nie mogłam doczekać się ponownej współpracy. Połączenie silnej osobowości Davida i kobiecości Emilie było doskonałym punktem wyjścia w pracach nad nowymi perfumami. Oboje podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, czego pragnie mężczyzna, kiedy kończy się dzień i przychodzi czas na chwilę odprężenia i zabawy. Jestem pewna, że to wyjątkowe zestawienie stworzy zniewalające męskie perfumy, które będą pociągające dla kobiet. Zawsze pracowaliśmy na naturalnych składnikach, lecz tym razem chciałam odkryć świat zapachów wytworzonych przez człowieka, woni, które nie tracą swojej jakości, mimo że rodzą się w laboratoriach. 212 VIP MEN powstał z osobistej potrzeby stworzenia awangardowych perfum: wybuchowego i uwodzicielskiego połączenia luksusowych cząsteczek powstałych przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii z wysokiej jakości składnikami naturalnymi.”

Nuty zapachu

212 VIP MEN, Carolina Herrera

Perfumy są wybuchową mieszanką wódki i mrożonej mięty, kawioru limonowego i pikantnych przypraw inspirowanych zapachem i charakterem najbardziej ekskluzywnych nowojorskich przyjęć. Główne składniki to:

  • Kawior limonowy – bardzo energetyczny, dynamiczny, świeży
  • Schłodzona wódka – z odrobiną mrożonej mięty
  • Palisander – uwodzicielski, tropikalny, drzewny

Całość to rześka kompozycja idealna dla króla nocy!

Inspiracją dla opakowania stał się charakterystyczny dla Nowego Jorku drapacz chmur. W wersji damskiej – złoty, w męskiej – srebrny.

Przypomnij też sobie damski 212 VIP! Cudownie się uzupełnicie w czasie szalonej imprezy;-)