Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Kryolan – kolorowe nowości marki

Kryolan – kolorowe nowości marki

0
palety kryolan

Firma Kryolan zaopatruje branżę filmową, teatralną oraz telewizyjną od ponad 70 lat. W jej ofercie znajduje się ponad 16,000 produktów i akcesoriów do makijażu bardzo wysokiej jakości. Dziś pokażemy Wam dwie nowości marki – paletę cieni oraz błyszczyki.

Kryolan paleta 15 cieni (400 zł)

Paleta cieni do powiek 15 kolorów w eleganckiej palecie z lustrem. Cienie pudrowe, prasowane do stosowania na sucho. Nowoczesna formuła i innowacyjne metody produkcji pozwalają uzyskać produkt o konsystencji delikatnej i pozostawiającej uczucie delikatności po zastosowaniu. Mikropigmenty dają możliwość nakładania nie tylko modnych przezroczystości, ale także jaskrawych kolorów. Wysoka trwałość produktu powoduje, że jest on szczególnie polecany do profesjonalnego makijażu. W celu zwiększenia intensywności koloru i zwiększenia trwałości stosujemy wcześniej bazę Kryolan Eye Shadow Primer. Paleta posiada wymienne wkłady i certyfikat Ecarf.

Błyszczyki z perłowymi pigmentami (4 ml/67 zł)

High Gloss to błyszczyk o szczególnie opracowanej formule z perłowym pigmentem opartym na naturalnej mice. Kosmetyk nadaje ustom przyciągający spojrzenie, rewelacyjnie mieniący się połysk.