LUMAFIRM OD PEVONIA BOTANICA

LUMAFIRM OD PEVONIA BOTANICA

2341
0
PODZIEL SIĘ

Pevonia Lumafirm

Linia Lumafirm jest przeznaczona do skóry dojrzałej z widocznymi oznakami starzenia lub wymagającej natychmiastowej regeneracji. Produkty wchodzące w jej skład nadają blasku oraz przywracają właściwy kontur twarzy. Lumafirm to nie tylko kosmetyki, ale także zabieg, z którego można skorzystać w SPA lub… wykonać samodzielnie w domu! 

W linii znajdziesz…

Liofilizowany wzmacniasz kremu Lumafirm Freeze-Dried At-Home Intensifier

To pierwszy na rynku produkt, który pozwala na wykorzystanie mocy technologii liofilizacji w pielęgnacji domowej.

 

Krem liftingująca-rozświetlający Limafirm Repair Cream Lifr & Glow

Ten silnie działający krem wnika głęboko i szybko, napełniając skórę twarzy, szyi i dekoltu peptydami – najlepszymi substancjami zwalczającymi wolne rodniki, a także skutecznymi czynnikami rozjaśniającymi skórę.

Pevonia Lumafirm

Główne składniki produktów Lumafirm

Herbata z kombuchą…

Kombucha wywodzi się z Rosji i Chin. Była uznawana przez starożytnych za eliksir zapewniający dobre samopoczucie, lepsze zdrowie i dłuższe życie. Pozyskiwana ze słodkiej, czarnej herbaty, poddanej procesowi fermentacji przez dwa typy mikroorganizmów: drożdże i bakterie kwasu octowego. Po sfermentowaniu płyn jest naturalnie wzbogacony o mocno oddziałujące witaminy: B1, B2, B3, B12 oraz silne połączenia kwasów o właściwościach naprawczych: kwas glukuronowy, kwas mlekowy, kwas uśninowy i kwas octowy. Badania potwierdziły, że kombucha działa pobudzająco na aktywność adipocytów, wzmacnia aktywność komórek tłuszczowych oraz wspiera proces ekspansji komórkowej, przywraca objętość komórkom poprzez zwiększenie ilości enzymu G3PDH niezbędnego w syntezie trójglicerydów. Kombucha daje efekt zwiększenia elastyczności i jędrności skóry, regeneruje 
i poprawia kontur twarzy, przywraca zdrowy wygląd skórze.

Miotła ze słomy Sorgo… 

Sorgo cukrowe to popularna na całym świecie, jednoroczna roślina zbożowa wywodząca się z Indii. Ze słomy wyrabia się popularne miotły. W wyniku tłoczenia świeżo zebranych łodyg powstaje słodki sok o niezwykłych właściwościach, który słynie z wysokiej zawartości polioli, witaminy B2 i C oraz potasu i żelaza. Poliole po zastosowaniu na skórze tworzą film wywołujący efekt napięcia skóry, wzmacniają jej sprężystość i wygładzają zmarszczki.

Pevonia Lumafirm

Czerwone wino…

Rosveratrol jest naturalnie obecny w skórce czerwonych winogron. Występuje również w rdeście japońskim, żurawinie, borówce i jagodach. Posiada wiele zdrowotnych właściwości, chroni naczynia krwionośne przed uszkodzeniami, redukuje zły cholesterol, stany zapalne 
i zaburzenia sercowo-naczyniowe, zwalcza wolne rodniki. Obniża poziom cukrów we krwi 
i pomaga przeciwdziałać chorobie Alzheimera. Jest prawdziwie dotleniającym składnikiem 
– zwiększa dotlenienie komórkowe, a tlen pobudza wszystkie komórkowe funkcje rozrodcze 
i mechanizmy naprawy. Pomaga w zachowaniu młodej i zdrowo wyglądającej skóry. Jest receptą na długie życie.

 

Zabieg liftingująco-rozświetlający…

Przeprowadzany w ośrodku spa, dzięki ekskluzywnej formule opartej na najnowszej technologii liofilizowania, oferuje wielorakie korzyści dla skóry dojrzałej lub starzejącej się różnego typu. Zapewnia natychmiastową regenerację skóry, sprawi, że będziesz wyglądała zachwycająco.

Pevonia Lumafirm

Sposób na domowy zabieg spa!

Dzięki produktom do domowego użytku możesz zrobić zabieg, którego efekty będą takie, jak po wykonaniu go w profesjonalnym gabinecie.

Krok 1:

By zapewnić najlepsze efekty, oczyść skórę mleczkiem i tonikiem dobranym do potrzeb twojej skóry.

Krok 2:

Otwórz liofilizowany krążek, zdejmując folię zabezpieczającą. Zwilż skórę twarzy, szyi i dekoltu wodą. Wyjmij liofilizowany krążek z formy, a następnie trzymając za uchwyt nałóż na uprzednio zwilżoną skórę. Wykonuj delikatne ruchy masujące. Zwilż dłonie wodą tak wiele razy, jak jest to potrzebne, aby przeprowadzić masaż do pełnego wchłonięcia się produktu.

Uwaga! Zużyj Liofilizowany wzmacniacz kremu natychmiast po otwarciu.

Krok 3:

Nałóż małą ilość kremu na skórę twarzy, szyi i dekoltu i masuj delikatnie, aż do całkowitego wchłonięcia.

Pevonia Lumafirm

Na premierze nowej linii Lumafirm z produktami mogły zapoznać się polskie celebrytki! Od lewej: Aneta Choroszy (Pevonia Botanica), Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak, Monika Grudnik-Wroniszewska (Pevonia Botanica), Olga Bończyk